Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 88 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23791 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 227 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4550 болып тіркелген);
2) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 264 "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 227 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4724 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук

О признании утратившими силу некоторых решений Сатпаевского городского маслихата
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23 июля 2021 года № 88. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23791
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сатпаевского городского маслихата:
1) решение "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 26 декабря 2017 года № 227 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4550);
2) решение "О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 227 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 18 апреля 2018 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4724).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук