Сәтбаев қаласының әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 19 тамыздағы № 63/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 тамызда № 24083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының әкімдігінің "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Сәтбаев қаласының білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 68/01 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А. Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов

О признании утратившим силу постановления акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 19 августа 2021 года № 63/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2021 года № 24083
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев "Об утверждении правил приема на обучение в организации образования города Сатпаев, реализующие общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования" от 12 декабря 2019 года № 68/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5585).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Толендину А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Сатпаев А. Идрисов