Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 125 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25233 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жезқазған кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 17 ақпандағы № 430 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3689 болып тіркелген);
2) "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 430 "Жезқазған кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 118 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4115 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук

О признании утратившими силу некоторых решений Сатпаевского городского маслихата
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2021 года № 125. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25233
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сатпаевского городского маслихата:
1) решение "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Жезказган" от 17 февраля 2016 года № 430 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3689);
2) решение "О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 17 февраля 2016 года № 430 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Жезказган" от 26 декабря 2016 года № 118 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4115).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук