Қарағанды облысының Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы № 17/01 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 93/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26118 болып тіркелді
Қарағанды облысының Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы №17/01 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сәтбаев қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысының Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сәтбаев қалалық
сайлау комиссиясы
Сәтбаев қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 24
желтоқсандағы
№ 93/01
қаулысына қосымша
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "22"

О внесении изменении в постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22 февраля 2021 года № 17/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 93/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26118
Акимат города Сатпаев Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 22 февраля 2021 года №17/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6204) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Сатпаевской городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Карагандинской области Толендину А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А. Идрисов
"СОГЛАСОВАНО"
Сатпаевская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата города Сатпаев
от 24 декабря 2021 года
№ 93/01
Приложение к
постановлению акимата
города Сатпаев
от "22" февраля 2021 года