Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1780/45 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 69/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қыркүйекте № 24282 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1780/45 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21959 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 149 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 910 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26 536 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 72 015 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 140 058 мың теңге;
2) шығындар – 12 212 961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 10 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 113 135 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 113 135 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – - 1 186 615 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 186 615 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1 186 615 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1780/45 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 3 сентября 2021 года № 69/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2021 года № 24282. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года под № 1780/45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21959) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 149 481 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 910 872 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 26 536 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 015 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 140 058 тысяч тенге;
2) затраты – 12 212 961 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 113 135 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 113 135 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 186 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 186 615 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 186 615 тысяч тенге.";

305 699
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
78 636
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
36 414
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
30 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
88 908
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытүға
4 613
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
66 313
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
36 398
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:

305 699
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
78 636
На выплату государственной адресной социальной помощи
36 414
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
30 815
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
88 908
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
4 613
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
66 313
Управление культуры, архивов и документации области
36 398
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 398
Целевые трансферты на развитие:

2 015 966
Оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 242 407
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
1 176 007
Шахтинск қ, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
66 400
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
773 559
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусіз және сыртқы инженерлік желілерсіз)

2 015 966
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 242 407
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан города Шахтинск Карагандинской области
1 176 007
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
66 400
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
773 559
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)

227 439
Шахтинск қ, бассейні бар дене – сауықтыру кешенің құрылысы
546 120
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 3
қыркүйектегі
№ 69/7
Шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсаны
№ 1780/45
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
3 230 795
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

227 439
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
546 120
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 3 сентября 2021 года
№ 69/7
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1780/45
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2021 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
3 230 795
в том числе:
Целевые текущие трансферты

1 214 829
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
2 015 966
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 214 829
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
586 568
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
586 568
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
286 164
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
286 164
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
305 699
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
78 636
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
36 414
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
30 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
88 908
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытүға
4 613
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
66 313
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36 398
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
2 015 966
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 699 563
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
1 176 007
Шахтинск қ, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
66 400
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй қурылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
227 439
Шахтинск қ, бассейні бар дене – сауықтыру кешенің құрылысы
546 120

1 214 829
Целевые трансферты на развитие
2 015 966
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 214 829
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
586 568
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
586 568
Отдел строительства района (города областного значения)
286 164
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
286 164
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
305 699
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
78 636
На выплату государственной адресной социальной помощи
36 414
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
30 815
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
88 908
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
4 613
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
66 313
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36 398
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 398
Целевые трансферты на развитие:
2 015 966
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 699 563
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан город Шахтинск Карагандинской области
1 176 007
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
66 400
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
227 439
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
546 120