Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы 74 сессиясының № 74/768 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 6/70 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 6298 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы 74 сессиясының № 74/768 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21992 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2021 жылы 6 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 773 785 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 695 825 мың теңге;
2) шығындар – 791 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 17 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 889 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 17 889 мың теңге.";

О внесении изменений в решение 74 сессии Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 74/768 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 9 апреля 2021 года № 6/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2021 года № 6298. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 74 сессии Абайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 74/768 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21992, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 773 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 984 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 695 825 тысяч тенге;
2) затраты – 791 674 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 17 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 889 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 889 тысяч тенге.";