Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23601 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 20 маусымдағы № 417 "Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18883 болып тіркелген) сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесі 1, 2 қосымшаларға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 8 шілдедегі
№ 10/103
шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификатының мөлшері
1. Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1,5 млн. (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1,5 млн. (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 шілдедегі
№ 10/103
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі

Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 8 июля 2021 года № 10/103. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23601.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 июня 2019 года № 417 "Об утверждении правил предоставления жилищных сертификатов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18883), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить размер и перечень категорий получателей жилищных сертификатов согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1 к решению
Абайского районного
маслихата
от 8 июля 2021 года
№ 10/103
Размер жилищного сертификата
1. 10 % от суммы займа, но не более 1,5 млн. (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи.
2. 10 % от суммы займа, но не более 1,5 млн. (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к решению
Абайского районного маслихата
от 8 июля 2021 года
№ 10/103
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 16.05.2024 № 19/184 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
1
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
2
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар.
3
Толық емес отбасылар.

Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 16.05.2024 № 19/184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
2
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи.
3
Неполные семьи.