Қала маңындағы қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 66/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31- бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19- бабына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы Абай қаласының қала маңындағы қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі 1 километр үшін 12 (он екі) теңге болып бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды Абай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Келісілді:
Абай аудандық мәслихатымен

Об утверждении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 24 ноября 2021 года № 66/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25459
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в пригородном сообщении города Абай Абайского района 12 (двенадцать) тенге за 1 километр.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Cогласовано:
Абайским районным маслихатом.