2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/152 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 25987 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 627 725 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 586 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 969 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 245 736 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 708 266 мың теңге;
2) шығындар – 13 600 170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 110 096 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 149 969 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 873 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 082 541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 082 541 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 149 969 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 526 931 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 459 503 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 01.12.2022 № 31/290 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың мөлшері 928 592 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай қаласына – 369 558 мың теңге;
Топар кентіне – 44 171 мың теңге;
Қарабас кентіне – 50 483 мың теңге;
Южный кентіне – 35 981 мың теңге;
Дубовка ауылдық округіне – 50 673 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округіне – 31 568 мың теңге;
Есенгелді ауылдық округіне – 43 010 мың теңге;
Қарағанды ауылдық округіне – 45 257 мың теңге;
Көксу ауылдық округіне – 48 308 мың теңге;
Курмин ауылдық округіне – 27 969 мың теңге;
Құлаайғыр ауылдық округіне – 35 798 мың теңге;
Мичурин ауылдық округіне – 43 016 мың теңге;
Самарка ауылдық округіне – 25 950 мың теңге;

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2021 года № 16/152. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 25987. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 627 725 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 586 754 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 969 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 245 736 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 708 266 тысяч тенге;
2) затраты – 13 600 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 110 096 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 149 969 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 873 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 082 541 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 082 541 тысяч тенге:
поступление займов – 149 969 тысяч тенге;
погашение займов – 526 931 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 459 503 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 01.12.2022 № 31/290 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2022 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, поселков, сельских округов, в сумме 928 592 тысяч тенге, в том числе по:
городу Абай – 369 558 тысяч тенге;
поселку Топар – 44 171 тысяч тенге;
поселку Карабас – 50 483 тысяч тенге;
поселку Южный – 35 981 тысяч тенге;
Дубовскому сельскому округу – 50 673 тысяч тенге;
Акбастаускому сельскому округу – 31 568 тысяч тенге;
Есенгельдинскому сельскому округу – 43 010 тысяч тенге;
Карагандинскому сельскому округу – 45 257 тысяч тенге;
Коксунскому сельскому округу – 48 308 тысяч тенге;
Курминскому сельскому округу – 27 969 тысяч тенге;
Кулаайгырскому сельскому округу – 35 798 тысяч тенге;
Мичуринскому сельскому округу – 43 016 тысяч тенге;
Самарскому сельскому округу – 25 950 тысяч тенге;

Сәрепті ауылына – 34 470 мың теңге;
Юбилейное ауылына – 42 380 мың теңге.
4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында 2022 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Абай ауданы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.

селу Сарепта – 34 470 тысяч тенге;
селу Юбилейное – 42 380 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города районного значения, сел, поселков, сельских округов согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам города районного значения, сел, поселков, сельских округов определяется на основании постановления акимата Абайского района.

5. Абай ауданы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 80 033 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 06.10.2022 № 29/278 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы

5. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2022 год в сумме 80 033 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 06.10.2022 № 29/278 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1
к решению Абайского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года

20 918
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
13 023
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 023
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
727
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 296
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
21 536
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
21 536
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 536
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
21 536
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 007 979
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
58 759
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58 759
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
58 759
2
Әлеуметтік көмек
813 583
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
813 583
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
199 455
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 083
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 937
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58 336
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
480
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
196 413
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
276 347
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 532
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
135 637
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135 637
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 918
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
13 023
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 023
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
727
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 296
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21 536
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
21 536
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21 536
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
21 536
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 007 979
1
Социальное обеспечение
58 759
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58 759
005
Государственная адресная социальная помощь
58 759
2
Социальная помощь
813 583
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
813 583
002
Программа занятости
199 455
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 083
006
Оказание жилищной помощи
4 937
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58 336
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
480
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
196 413
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
276 347
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 532
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
135 637
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135 637
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

504 409
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
66 349
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 337
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 386
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
625
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
97 910
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
240 945
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 177
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 617
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 617
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 608
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 509
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
437 562
2
Коммуналдық шаруашылық
435 021
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
435 021
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
435 021
3
Елді-мекендерді көркейту
2 541
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 541
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 541
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
876 141
1
Мәдениет саласындағы қызмет
486 514
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
486 514
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
486 514
2
Спорт
175 528
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
175 528
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

504 409
002
Программа занятости
66 349
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 680
006
Оказание жилищной помощи
3 337
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 386
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
625
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
97 910
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
240 945
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 177
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 617
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 608
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 509
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
437 562
2
Коммунальное хозяйство
435 021
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
435 021
028
Развитие коммунального хозяйства
435 021
3
Благоустройство населенных пунктов
2 541
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 541
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 541
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
876 141
1
Деятельность в области культуры
486 514
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
486 514
009
Поддержка культурно-досуговой работы
486 514
2
Спорт
175 528
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
175 528
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

45 959
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
46 281
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
55 656
Депутаттар қызметінің тиімділігін арттыруға
2 843
Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
557 233
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
58 188
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
101 357
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
73 087
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
324 601
Облыстық бюджеттен
265 324
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсынуға
57 117
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
12 612
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
1 155
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
8 400
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
100 000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
86 040
Нысаналы даму трансферттері
662 569
Ұлттық қордан берілетін нысаналы даму трансферттері
203 918
Абай ауданының Құрма ауылындағы ауылдық клубты қайта құруға (ауыл ел бесігі жобасы шеңберінде)
203 918
Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
337 554
Абай ауданы Топар кентіндегі 100 орынды ДСК құрылысына
237 554
Қарағанды облысы Абай ауданы Тасзаимка ауылына кіреберіс жолын қайта жаңартуға (Ауыл Ел бесігі жобасы шеңберінде)
100 000
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
121 097
Абай ауданы Дубовка ауылының су бұру желілерін, кысымдық канализациялық коллекторын және № 1 КСС және № 2 КСС канализациялық сорғы станцияларын реконструкциялау
50 000
Абай ауданы Қарабас к. Мира көшесі бойынша су құбыры желілерін салуға

45 959
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
46 281
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
55 656
На повышение эффективности деятельности депутатов
2 843
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда
557 233
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
58 188
На развитие продуктивной занятости
101 357
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
73 087
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
324 601
Из областного бюджета
265 324
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57 117
На развитие продуктивной занятости
12 612
На содержание и ремонт организаций спорта
1 155
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8 400
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
100 000
На жилищно-коммунальное хозяйство
86 040
Целевые трансферты на развитие
662 569
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда
203 918
На реконструкцию сельского клуба в селе Курма Абайского района (в рамках проекта Ауыл Ел бесігі)
203 918
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда
337 554
На строительство ФОКа на 100 зрительских мест в п.Топар Абайского района
237 554
На реконструкцию подъездного пути к с.Тасзаимка Абайского района Карагандинской области (в рамках проекта Ауыл Ел бесігі)
100 000
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
121 097
На реконструкцию сетей водоотведения, напорного канализационного коллектора и канализационных насосных станций КНС № 1 и КНС № 2 с.Дубовка Абайского района
50 000
На строительство водопроводных сетей по ул.Мира п.Карабас Абайского района

71 097
Бюджеттік кредиттер
149 969
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
149 969
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
149 969
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 16/152 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 06.10.2022 № 29/278 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
677 506
оның ішінде:
Трансферттер
677 506
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
102 323
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
46 112
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
61 742
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға арналған
299
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру елді мекендердің
242 600
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30 438
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
193 992

71 097
Бюджетные кредиты
149 969
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
149 969
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
149 969
Приложение 5
к решению Абайского районного
маслихата от 23 декабря 2021 года
№ 16/152
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 06.10.2022 № 29/278 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
677 506
в том числе:
Трансферты
677 506
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
102 323
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
46 112
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
61 742
На освещение улиц в населенных пунктах
299
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
242 600
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
30 438
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
193 992