Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 02 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 ақпанда № 6172 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 02 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5858 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 08 маусымда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова

О признании утратившим силу решения акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Актогайского района Карагандинской области от 29 января 2021 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 февраля 2021 года № 6172
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района от 5 июня 2020 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5858, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 июня 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова