Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 14 мамырдағы № 20/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 мамырда № 6338 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 14 мая 2021 года № 20/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 мая 2021 года № 6338
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиіс.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің
2021 жылғы 14
мамырдағы
№ 20/05
қаулысымен бекітілген
Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
№ р/с
Ауыл, кент, ауылдық округ, есептік квартал атауы
Салық салу объектісінің атауы
Аймаққа бөлу коэффиценті
1
2
3
4
1
Ақтоғай ауылы
1 есептік квартал
Ә.Бөкейхан, Ш.Құдайбердіұлы, Еркін Ел, Н.Әбдіров, Ж.Ақбай, У.Жәнібеков, М.Ержанов, А.Құнанбаев, К.Сәтпаев, С.Ибраев көшелері

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Актогайского района С. Әбеуова
Утвержден
постановлением
акимата Актогайского района
от 14 мая 2021 года
№ 20/05
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
№ п/п
Наименование села, поселка, сельского округа, учетного квартала
Месторасположения объекта налогооблажения
Коэффициент зонирования
1
2
3
4
1
село Актогай
1 учетный квартал
улица А.Бокейхана, Ш.Кудайбердиулы, Еркин Ел, Н.Абдирова, Ж.Акбая, У.Жанибекова, М.Ержанова, А.Кунанбаева, К.Сатпаева, С.Ибраева