Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қазандағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қазанда № 24813 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6147 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 278 432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 640 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 605 092 мың теңге;
2) шығындар – 17 481 142 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 368 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 929 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 376 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 376 078 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 234 929 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 561 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 202 710 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 16 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 7 октября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2021 года № 24813. Прекращено действие в связи с истечением срока
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6147) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 278 432 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 640 342 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 998 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 605 092 тысяч тенге;
2) затраты – 17 481 142 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 368 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 929 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 376 078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 376 078 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 234 929 тысяч тенге;
погашение займов – 61 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 202 710 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

486 604
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
486 604
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
117 079
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 715
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
513
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
110 780
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
102 748
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 659
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
139 525
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 525
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 675
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 009
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 362
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
68 177
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 302
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 422 958
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 101 898
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
685 507
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
559 832
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
125 675
490
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
21 000
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
1 395 391
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

486 604
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
486 604
002
Программа занятости
117 079
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 715
006
Оказание жилищной помощи
4 696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
513
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
110 780
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
102 748
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 659
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
139 525
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 675
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 009
021
Капитальные расходы государственного органа
1 362
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
68 177
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 302
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 422 958
1
Жилищное хозяйство
2 101 898
467
Отдел строительства района (города областного значения)
685 507
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
559 832
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
125 675
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21 000
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
1 395 391
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда