Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кентінің әкімінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 6246 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кентінің әкімінің 2025 жылғы 26 ақпандағы № 4-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кентінің әкімінің 26.02.2025 № 4-ш шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 1 тармағы 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Қушоқы кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кентінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бөлім басшысы Каламкас Меерхановна Абдрасимова тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қушоқы кентінің әкімі К.Кусаинов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима поселка Кушокы Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 12 марта 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 марта 2021 года № 6246. Утратило силу решением акима поселка Кушокы Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 26 февраля 2025 года № 4-р
Сноска. Утратило cилу решением акима поселка Кушокы Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 26.02.2025 № 4-р (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким поселка Кушокы РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселка Кушокы, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить руководителя отдела государственного учреждения "Аппарат акима поселка Кушокы Бухар-Жыраского района Карагандинской области" Абдрасимову Каламкас Меерхановну и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Кушокы К. Кусаинов