Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 14/02 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 6169 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы №14/02 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4172 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 18 наурызында, "Жаңаарқа" газетінің №12(9801) санында 2017 жылы 18 наурызында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин

О признании утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 27 февраля 2017 года № 14/02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19 января 2021 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2021 года № 6169
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 27 февраля 2017 года №14/02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4172, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 марта 2017 года, в газете "Жанаарка" 18 марта 2017 года №12(9801)).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин