Жаңаарқа ауданының мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 24/179 "Cот шешімімен Жаңаарқа ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 12/77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24676 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Cот шешімімен Жаңаарқа ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Жаңаарқа ауданының мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 24/179 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4654 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 28 февраля 2018 года № 24/179 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жанааркинского района"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 29 сентября 2021 года № 12/77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24676
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жанааркинского района" от 28 февраля 2018 года № 24/179 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4654).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов