Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/534 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 қарашадағы № 13/81 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25199 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/534 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21969 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 895 822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 074 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 826 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 323 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 738 879 мың теңге;
2) шығындар – 10 999 415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 839 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 971 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43 132 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 143 432 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 143 432 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 82 971 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 43 196 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 103 657 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67/534 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2021 года № 13/81. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25199. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года под № 67/534 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21969) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 895 822 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 074 794 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 73 826 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 323 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 738 879 тысяч тенге;
2) затраты – 10 999 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 839 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 971 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43 132 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 1 143 432 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 143 432 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 971 тысяч тенге;
погашение займов – 43 196 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 103 657 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата