Қарқаралы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 93 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 6222 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының 22.11.2022 № 346 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде №11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Э. Дюсетаев
Қарқаралы ауданы
әкімдігінің
2021 жылғы 24
ақпандағы
№ 93
қосымша
Қарқаралы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Қарқаралы қаласы
Т. Әубәкіров қөшесі 27, "Қарқаралы" қонақ үйі ғимаратының алдындағы алаң
2
Қарқаралы қаласы
Т. Әубәкіров қөшесі 23, аудандық әкімшілік ғимаратының алдындағы алаң
3
Қарқаралы қаласы
Орталық саябақтың аумағы және Ермеков көшесінің бойындағы аллея
4
Егіндібұлақ ауылы
Мади қөшесі 9, Казпочта ғимаратының алдындағы алаң
5
Қарағайлы кенті

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 24 февраля 2021 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2021 года № 6222. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 22 ноября 2022 года № 346
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 22.11.2022 № 346 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Каркаралинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Э. Дюсетаев
Приложение
акимата Каркаралинского
района
от 24 февраля 2021 года
№ 93
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Каркаралинского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Город Каркаралинск
Площадь перед зданием гостиницы "Каркаралы", улица Т.Аубакирова 27
2
Город Каркаралинск
Площадь перед зданием районного акимата, улица Т.Аубакирова 23
3
Город Каркаралинск
Территория центрального парка и аллея по улице Ермекова
4
Село Егиндыбулак
Площадь перед зданием Казпочты, улица Мади 9
5
Поселок Карагайлы

А. Азиева көшесі 9/1, "Аппаз" шаруа қожалығы орналасқан ғимаратының алдындағы алаң
19
Томар ауылы
Достык көшесі 9, отбасылық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы алаң

Площадь перед зданием расположения крестьянского хозяйства "Аппаз", улица А. Азиева 9/1
19
Село Томар
Площадь перед зданием сельской врачебной амбулатории, улица Достык 9