Нұра ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 мамырда № 6343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндеттерін атқарушысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығы негізінде, Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері 2021 жылға бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұра аудандық мәслихатының өнеркәсіп, құрылыс, жолаушылар көлігі, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, аграрлық мәселелері және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. "Нұра ауданының тұрғын үй коммуналдық - шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Нұра ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды және аудандық "Нұра" газетінде жариялануын қамтамасыз етсін.
сессия төрағасы К. Жунусбеков
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов
Нұра аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 17
мамырдағы
№ 31
шешіміне қосымша
Нұра ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері
Атауы
Шығыстардың ең төмен мөлшері (теңге)
1
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Нуринскому району
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2021 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 мая 2021 года № 6343
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и на основании приказа и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также методики расчета минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума", Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить на 2021 год минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Нуринского района по промышленности, строительству, пассажирскому транспорту, жилищно-коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Нуринского района" обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Нуринского района и опубликования в районной газете "Нұра" после его официального опубликования.
председатель сессии К. Жунусбеков
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов
Приложение к решению
Нуринского районного
маслихата
от 17 мая 2021 года
№ 31
Минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Нуринскому району
Наименование
Минимальный размер расходов (тенге)
1
Размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума