"2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 512 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 маусымда № 23193 болып тіркелді
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 512 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6148 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 037 394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 262 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 830 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 885 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 719 113 мың теңге;
2) шығындар – 8 350 958 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 539 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 261 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 369 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369 103 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 96 261 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 722 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 313 564 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 512 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2021 года № 34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2021 года № 23193
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 512 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6148) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 037 394 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 262 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 830 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 885 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 719 113 тысяч тенге;
2) затраты – 8 350 958 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 539 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 261 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 369 103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369 103 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 96 261 тысяч тенге;
погашение займов – 40 722 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 313 564 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.

185
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53 177
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
45 584
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 206
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 813
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 813
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 342
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 019
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 452
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 169 741
1
Тұрғын үй шаруашылығы
803 847
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
707 847
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
438 374
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
269 473
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
96 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96 000
2
Коммуналдық шаруашылық
293 687
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
231 024
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
231 024
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
62 663
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
34 192
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
15 421
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
13 050
3
Елді-мекендерді көркейту
72 207
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72 207
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1 808
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

185
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 177
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45 584
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 206
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 813
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 813
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 342
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 019
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов Республике Казахстан
8 452
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 169 741
1
Жилищное хозяйство
803 847
467
Отдел строительства района (города областного значения)
707 847
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
438 374
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
269 473
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
96 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96 000
2
Коммунальное хозяйство
293 687
467
Отдел строительства района (города областного значения)
231 024
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
231 024
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
62 663
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
34 192
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
15 421
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13 050
3
Благоустройство населенных пунктов
72 207
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
72 207
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 808
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

107 761
- мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87 350
-кепілдендірілген әлеуметтік пакет
20 411
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Енбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
6 858
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
11 347
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
37 983
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
37 983
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 857
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
53 857
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
489 000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде
150 000
- жолдарын ағымдағы жөндеу
150 000
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға (көлік инфрақұрылымының объектілері)
243 000
халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
96 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
96 261
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
96 261

107 761
- государственная адресная социальная помощь
87 350
- гарантированный социальный пакет
20 411
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
6 858
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющие специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
11 347
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
37 983
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
37 983
Отдел физической культуры и спорта (города областного значения)
53 857
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
53 857
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
489 000
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
150 000
-текущий ремонт дорог
150 000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл-Ел бесігі" (объекты транспортной инфраструктуры)
243 000
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
96 000
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
96 261
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
96 261