Осакаров ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 81/03 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25565 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Н. Кобжанов
Осакаров ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 81/03 қаулысына қосымша
Осакаров ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 15.04.2025 № 40/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Осакаровка кенті, Сельхознабская көшесі, "Автозапчасти" дүкеніне қарама-қарсы

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Осакаровского района
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 26 ноября 2021 года № 81/03. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25565.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148) акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Осакаровского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима Осакаровского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Н. Кобжанов
Приложение к постановлению
акимата Осакаровского района
от 26 ноября 2021 года № 81/03
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Осакаровского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области 15.04.2025 № 40/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
поселок Осакаровка, улица Сельхозснабская, напротив магазина "Автозапчасти"

400
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Барс" дүкені
2.
Осакаровка кенті, Достық көшесі, 38, жолдан "Есіл" тұтыну кооперативінің қоршауына дейін
160
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Есіл" тұтыну кооперативі
3.
Молодежный кенті, Мира көшесі "Виклик" сауда үйінің жанында
356
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Виклик" сауда үйі
4.
Трудовой ауылдық округі, Трудовой ауылы, Юбилейный көшесі, 9, ауылдық клуб ғимаратына қарама- қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5.
Жансары ауылдық округі, Аманқоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 9 тұрғын үйдің оң жағында, "Жаңа" дүкеніне қарама- қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Жаңа" дүкені
6.
Қарағайлы ауылдық округі, Қарағайлы ауылы, Кооперативный көшесі, 29, "Олжас" дүкеніне қарама -қарсы
10
5 жыл
Аралас сауда (киім-кешек, аяқ киім, тоқыма тауарлары)
"Олжас" дүкені
7.
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Центральный көшесі, "Мастер" құрылыс дүкеніне қарама-қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Әсем", "Горячий хлеб" дүкендері
8.
Есіл ауылдық округі, Есіл ауылы, Литвинская көшесі, "Ишим" дүкенінің сол жағында
12
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Ишим" дүкені
9.
Есіл ауылдық округі, Колхозный ауылы, Советская көшесі, "Дарья" дүкенінің оң жағында
9
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Дарья" дүкені
10.
Родников ауылдық округі, Родников ауылы, Абай көшесі, 21 тұрғын үйге қарама-қарсы
30
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
11.
Сұңқар ауылдық округі, Сұңқар ауылы, Кирова көшесі, "Ирина" дүкенінің оң жағында
50
5 жыл
Ауыл шаруашылық, азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Ирина", жеке кәсіпкер "Костелей" дүкендері
12.
Шідерті ауылдық округі, Шідерті ауылы, Строительный көшесі, 29
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
13.
Садовый ауылдық округі, Садовый ауылы, Целинный көшесі, "Маяк" дүкенінің оң жағында
40
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Маяк" дүкені
14.
Сарыөзек ауылдық округі, Сарыөзек ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, "Ақжолтай" дүкенінің оң жағында
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Ақжолтай" дүкені
15.
Озерный ауылдық округі, Озерный ауылы, Центральный көшесі 13, бұрынғы "Промтоварный" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Чайка" дүкені
16.
Николаевка ауылдық округі, Николаевка ауылы, Садовый көшесі 21, "Калугин" дүкеніне қарама-қарсы
30
5 жыл
Шаруашылық және азық-түлік тауарларын іске асыру
"Дзюбин", "Казунина", "Калугин" жеке кәсіпкерлердің дүкендері
17.
Пионер ауылдық округі, Пионер ауылы, Центральный көшесі 41, ауылдық клуб ғимаратына қарама- қарсы
50
5 жыл
Азық-түлік емес өнімдерін іске асыру
"Софья" дүкені
18.
Маржанкөл ауылдық округі, Уызбай ауылы, Мира көшесі 21, ауылдық клуб ғимаратына қарама- қарсы
12
5 жыл
Халық тұтынатын тауарларды іске асыру
Жеке кәсіпкер "Абдрахманова" дүкені
19.
Батпақты ауылдық округі, Батпақ ауылы, Абай көшесі 37, ауылдық клуб ғимаратына қарама-қарсы
50
5 жыл
Азық-түлік өнімдерін іске асыру
Жеке кәсіпкер "Фролова Л. И." дүкені
20.
Пионер ауылдық округі, Приишим ауылы, Центральный көшесі 21, асхана ғимараты мен ойын-сауық-демалыс орталығының ғимараты арасындағы алаң
50
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
"Надежда" дүкені
21.
Құндызды ауылдық округі, Шұқыркөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі 8, "Рахат" тойханасы ғимаратына қарама-қарсы
20
5 жыл
Аралас сауда (киім, аяқ киім, тоқыма)
"Рахат" дүкені
22.
Мирный ауылдық округі, Мирный ауылы, Мир көшесі 14, ауылдық клуб ғимаратына қарама-қарсы
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Жеке кәсіпкер "Меркулов" дүкені
23.
Жұлдыз ауылдық округі, Қаныш Сәтбаев көшесі 10А, ауылдық клуб ғимараты алдындағы алаң
20
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Жеке кәсіпкер "Бердигулова" дүкені
24.
Қаратомар ауылдық округі, Қаратомар ауылы, Әл-Фараби көшесі 7, ауылдық клуб ғимаратына қарама-қарсы
12
5 жыл
Ауыл шаруашылық өнімдерін іске асыру
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ

400
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Барс"
2.
поселок Осакаровка, улица Достык, 38, от дороги до ограждения потребительского кооператива "Ишим"
160
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Потребительский кооператив "Ишим"
3.
поселок Молодежный, улица Мира, возле торгового дома "Виклик"
356
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговый дом "Виклик"
4.
Трудовой сельский округ, село Трудовое, улица Юбилейная, 9, напротив здания сельского клуба
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5.
сельский округ Жансары, село Аманконыр, улица Бейбітшілік, справа от жилого дома 9, напротив магазина "Жаңа"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Жаңа"
6.
сельский округ Карагайлы, село Карагайлы, улица Кооперативная, 29, напротив магазина "Олжас"
10
5 лет
Смешанная торговля (одежда, обувь, текстиль)
Магазин "Олжас"
7.
сельский округ Акбулак, село Акбулак, улица Центральная 19, напротив строительного магазина "Мастер"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Асем", магазин "Горячий хлеб"
8.
сельский округ Есиль, село Есиль, улица Литвинская, слева от магазина "Ишим"
12
5 лет
Реализация продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Ишим"
9.
сельский округ Есиль, село Колхозное, улица Советская, справа от магазина "Дарья"
9
5 лет
Реализация продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Дарья"
10.
Родниковский сельский округ, село Родниковское, улица Абая, напротив жилого дома 21
30
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
11.
сельский округ Сункар, село Сункар, улица Кирова, справа от магазина "Ирина"
50
5 лет
Реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Ирина", магазин индивидуального предпринимателя "Костелей"
12.
Шидертинский сельский округ, село Шидерты, улица Строительная 29
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
13.
Садовый сельский округ, село Садовое, улица Целинная, справа от магазина "Маяк"
40
5 лет
Реализация продовольственной и непродовольственной продукции
Магазин "Маяк"
14.
сельский округ Сарыозек, село Сарыозек, улица Дінмұхамед Қонаева, справа от магазина "Ақжолтай"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Ақжолтай"
15.
Озерный сельский округ, село Озерное, улица Абая 13, напротив здания бывшего магазина "Промтоварный"
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Чайка"
16.
Николаевский сельский округ, село Николаевка, улица Садовая 21 напротив магазина "Калугин"
30
5 лет
Реализация хозяйственных и продовольственных товаров
Магазины индивидуальных предпринимателей "Дзюбин", "Казунина", "Калугин"
17.
Пионерский сельский округ, село Пионерское, улица Центральная 41 напротив здания сельского клуба
50
5 лет
Реализация непродовольственных товаров
Магазин "Софья"
18.
Маржанкольский сельский округ, село Маржанкөл, улица Мира 21
12
5 лет
Реализация хозяйственных товаров
Магазин индивидуального предпринимателя "Абдрахманова"
19.
Батпактинский сельский округ, село Батпак, улица Абая 37 напротив здания сельского клуба
50
5 лет
Реализация продовольственной продукции
Магазин индивидуального предпринимателя "Фролова Л.И."
20.
Пионерский сельский округ, село Приишимское, улица Центральная 21, площадь между зданием столовой "Приишимское" и зданием развлекательно-досугового центра
50
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин "Надежда"
21.
Кундуздинский сельский округ, село Шункыркол, улица Тәуелсіздік 8, напротив здания тойханы "Рахат"
20
5 лет
Смешанная торговля (одежда, обувь, текстиль)
Магазин "Рахат"
22.
Мирный сельский округ, село Мирное, улица Мира 14, напротив здания сельского клуба
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин индивидуального предпринимателя "Меркулова"
23.
сельский округ Жұлдыз, улица Қаныш Сәтбаева, 10А, площадь перед зданием сельского клуба
20
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Магазин индивидуального предпринимателя "Бердигулова"
24.
Каратомарский сельский округ, село Қаратомар, улица Әл-Фараби 7, напротив здания сельского клуба
12
5 лет
Реализация сельскохозяйственной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют