Осакаровка кентіндегі көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 6286 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және кент тұрғындарының пікірін ескере отырып, Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Осакаровка кентіндегі Подгорная көшесінің атауы-Александр Ткач көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Осакаровка кенті әкімінің орынбасары Б.О. Жетписбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаровка кентінің әкімі С. Акижанов

О переименовании улицы поселка Осакаровка
Решение акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области от 5 апреля 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2021 года № 6286
Руководствуясь подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким поселка Осакаровка РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Подгорная поселка Осакаровка Осакаровского района на улицу Александра Ткача.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Осакаровка Жетписбаева Б.О.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Осакаровка С. Акижанов