Ұлытау ауданы Қоскөл ауылдық округіндегі атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы Қоскөл ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 6323 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және 2021 жылғы 21 қаңтардағы Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысының негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қоскөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау ауданы Қоскөл ауылдық округі Қоскөл ауылының атауы жоқ көшесіне "Үңгітбай Шорағайтегі" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қоскөл ауылдық округінің әкімі Д. Уатаев

О присвоении наименования безымянной улице в Коскольском сельском округе Улытауского района
Решение акима Коскольского сельского округа Улытауского района Карагандинской области от 27 апреля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 апреля 2021 года № 6323
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 21 января 2021 года, а также учитывая мнения жителей села, аким Коскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Косколь Коскольского сельского округа Улытауского района наименование "Үңгітбай Шорағайтегі".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коскольского сельского округа Д. Уатаев