Шет аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 4/38 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 6315 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шет аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 22/190 "Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаcы (схемасы) және жер салығының мөлшерлемелерін азайту (арттыру) пайыздарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4846 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 шілдедегі № 29 (10701) "Шет шұғыласы" газетінде, 2018 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы, сессия төрағасы Б. Тулеукулов

О признании утратившим силу решения Шетского районного маслихата
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2021 года № 4/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 апреля 2021 года № 6315
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шетского районного маслихата от 27 июня 2018 года № 22/190 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и процентов понижения (повышения) ставок земельного налога Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4846, опубликовано в газете "Шет шұғыласы" от 12 июля 2018 года № 29 (10 701), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь районного маслихата, председатель сессии Б. Тулеукулов