Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы XХХХІV сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 44/403 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 4/34 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 6316 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы XХХХІV сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 44/403 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6155 болып тіркелген, 2021 жылғы 21 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" № 03 (10.832) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылдың 13 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 798 367 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3806553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15912 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2352 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 973 550 мың теңге;
2) шығындар – 11 265 451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60796 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 118139 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 57343 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 60796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60796 мың теңге:
қарыздар түсімі – 118139 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57343 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 467084 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XХХХІV сессии Шетского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 44/403 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2021 года № 4/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2021 года № 6316
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХXIV сессии Шетского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №44/403 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6155, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 21 января 2021 года № 03 (10. 832), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 10 798 367 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 806 553 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15912 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2352 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6 973 550 тысяч тенге;
2) затраты - 11 265 451 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 60796 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 118139 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 57343 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 60796 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60796 тысяч тенге:
поступление займов – 118139 тысяч тенге;
погашение займов – 57343 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 467084 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.