Приозерск қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 18/60 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 6332 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 475 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 17847 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в городе Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 30 апреля 2021 года № 18/60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 мая 2021 года № 6332
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847), акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Приозерск қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Приозерск қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қарағанды облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Приозерск қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Приозерск, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Приозерск" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Карагандинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Приозерск после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Д.Ш. Сәденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласы әкімінің міндетін атқарушысы Д. Саденов
Приозерск қаласы
әкімдігінің
2021 жылғы 30
сәуірдегі
№ 18/60
қаулысына қосымша
Приозерск қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
Үйлерді салу
1
"Түбек" ауданында тұрғын үйлер (Транспортная көшесі мен көл жағалауы арасында: Таңшолпан көшесінен бақылау өткізу пунктіне дейін,Транспортная және теміржол көшелері арасында: канализациялық коллектордан бақылау өткізу пунктіне дейін)

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Саденова Д.Ш.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности акима города Приозерск Д. Саденов
Приложение
к постановлению
акимата города Приозерск
от 30 апреля 2021 года
№ 18/60
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Приозерск
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Домостроения
1
Жилые дома в районе "полуостров" (между улицей Транспортная и побережьем озера: от улицей Таңшолпан до контрольного пропускного пункта, между улицей Транспортная и железнодорожными путями: от канализационного коллектора до контрольного пропускного пункта