Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 қазандағы № 9/77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қарашада № 25137 болып тіркелді
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 43/444 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22028 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 610 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 390 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 66 161 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 023 383 мың теңге;
2) шығындар – 4 018 032 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 49 294 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 49 294 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 358 447 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358 447 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 358 447 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 43/444 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28 октября 2021 года № 9/77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2021 года № 25137
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 43/444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22028) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 610 291 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 390 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 66 161 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 023 383 тысяч тенге;
2) затраты – 4 018 032 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 49 294 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 49 294 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 358 447 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358 447 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 358 447 тысяч тенге.";