"2021 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы"
Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 265 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 8320 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 20209 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 26 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7407 нөмірімен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігімен
"12" қаңтар 2021 жыл
Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 265 қаулысымен бекітілген
2021 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына(литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы,теңге
Азот тыңайтқыштары
1.
Аммиакты селитра
N-34,4
тонна
36 500
Б маркалы аммиакты селитрасы
N-34,4
2.
Б маркалы сұйық аммоний нитраты
NH4 NO3-52
тонна
236 607,0
3.
Аммоний сульфаттар
N-21, S-24
тонна
32 500
Түйіршіктелген аммоний сульфаттар
N-21, S-24
Криталды аммоний сульфаттар
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаттар минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаттар, SiB маркалары (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаттар +BMZ

"Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2021 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 30 апреля 2021 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2021 года № 8320
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2021 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 30 апреля 2020 года № 26 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7407).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложитьна заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерством сельского хозяйства
Республики Казахстан
"12" января 2021 год
Утверждены постановлением акимата Кызылординской области от 30 апреля 2021 года № 265
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр,килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2021 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ
в удобрении
Единица измерения
Нормы субсидий
на одну единицу, тенге
Азотные удобрения
1.
Селитра аммиачная
N - 34,4
тонна
36 500
Селитра аммиачная марки Б
N - 34,4
2.
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
236 607,0
3.
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
32 500
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония +BMZ

N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030,
Zn-0,060
Аммоний сульфаттар 21%N+24%S
N-21, S-24
4.
Карбамид
N-46,2
тонна
50 500
N-46
Б маркалы карбамид
N-46,2
N-46
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030,
Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
5.
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046,
Fe-0,04
тонна
52 000
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқышы
N-32
(КАС) сұйық азотты тыңайтқышы
N аммонийлы-н.м. 6,8,
N нитраттар-н.м. 6,8, N
амидты-н.м. 13,5
(КАС) сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
Азотты сұйық тыңайтқыш
N-34
КАС кешенді тыңайтқышы
N-26,10, S-2,16
Фофорлы тыңайтқыштар
6.
Б маркалы суперфосфат минералды тыңайтқышы
P2О5-15, К2О-5
тонна
17 531,3
P2О5 -15, К2О-2
Микроэлементтермен байытылған ұнтақ түріндегі суперфосфат
P2О5-21,5
7.
Шилисай кен орнындағы концентрат және фосфорит ұны
P2О5-17
тонна
12 366,1
8.
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N:12, P2О5:24+(Mg:0,5, Ca:14, S:25)
тонна
62 500
N-12; P2О5-24; Mg-2; Ca-2; S-2
Құрамында күкірті бар азотты-
фосфорлы тыңайтқыш, Sib маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2О5-24, CaO-14, Mg-0,5,
SO3-25
9.
Hafa UP, мочевина фосфаты
(17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000
18-44-0 (UP) маркалы Growfert
маркалы кешенді тыңайтқыш
N - 18%, P2О5 -44%
10.
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500
N -12, P - 52
Жоғары және бірінші сортты
аммофос
N-10, P-46
N-10, P-46 маркалы аммофос
N - 10, P - 46
10-46 маркалы аммофос
N - 10, P - 46
N-12, P-52 маркалы аммофос
N -12, P - 52
12:52 маркалы аммофос
N - 12, P - 52
12-52 маркалы аммофос
N - 12, P - 52
12:52 аммофос SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқышы)
N - 12, P - 52
Түйіршіктелген моноаммонийфосфаты
N-12, P-52
МАР 12:52 Түйіршіктелген моноаммонийфосфаты
N-12, P-52
12:52+B маркалы аммофос
N-12, P-52, B-0,03
12:52+Zn маркалы аммофос
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь маркалы аммофос о 10:46:0
N-10, P-46
11.
12:39 маркалы аммофос
N-12, P-39
тонна
61 000
11:42 маркалы аммофос
N-11, P-42
10:39 маркалы аммофос
N-10, P-39
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
10:33 маркалы аммофос
N-10, P-33
Калий тыңайтқыштары
12.
Хлорлы калий
K-60
тонна
50 000
Хлорлы калий
K2O-60
Хлорлы калий SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Хлорлы калий
K2O-45
Техникалық калий хлориді
K2O-60
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-60, KCl-95,8
0-0-61 (KCl) Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш
K2O-61%
13.
Калий сульфаттар
K2O-50
тонна
150 000
Калий сульфаттар (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SO4-53%
Калий сульфаттар SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаттар)
K2O-53, SO3- 45
Калий сульфаттар (күкірт қышқылды калий)

N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030,
Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
4.
Карбамид
N - 46,2
тонна
50 500
N - 46
Карбамид марки Б
N - 46,2
N - 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N - 46,2
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030,
Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N - 46,2
5.
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046,
Fe-0,04
тонна
52 000
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный -н.м. 6,8,
N нитратный-н.м. 6,8,
N амидный-н.м. 13,5
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрение жидкое азотное
N-34
Комплексное удобрение КАС С
N-26,10, S-2,16
Фосфорные удобрения
6.
Минеральные удобрения суперфосфат марки "Б"
P2О5-15, К2О-5
тонна
17 531,3
P2О5 -15, К2О-2
Суперфосфат порошкообразный, обогащенный микроэлементами
P2О5-21,5
7.
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P2О5-17
тонна
12 366,1
8.
Минеральное удобрение-супрефос
N:12, P2О5:24+(Mg:0,5, Ca:14, S:25)
N-12; P2О5-24; Mg-2; Ca-2; S-2
тонна
62 500
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2О5-24, CaO-14, Mg-0,5,
SO3-25
9.
Hafa UP, фосфат мочевины
(17,5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
тонна
258 000
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5 -44%
10.
Аммофос
N -10, P - 46
тонна
62 500
N -12, P - 52
Аммофос, высший и первый сорт
N-10, P-46
Аммофос марки N-10, P-46
N-10, P-46
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
Аммофос марки N-12, P-52
N -12, P - 52
Аммофос марки 12:52
N -12, P - 52
Аммофос марки 12:52
N -12, P - 52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N -12, P - 52
Моноаммонийфосфат гранулированный
N -12, P - 52
Моноаммонийфосфат гранулированный МАР 12:52
N -12, P - 52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0 (аммофос)
N-10, P-46
11.
Аммофос, марки 12:39
N-12, P-39
тонна
61 000
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос, марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос, марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
12.
Калий хлористый
K-60
тонна
50 000
Калий хлористый
K2O-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Калий хлористый
K2O-45
Калий хлористый технический
K2O-60
Хлорид калия марки Solumop
K2O-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
13.
Сульфат калия
K2O-50
тонна
150 000
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-51
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный

K2O-51, SO3- 46
Агрохимикат калий сульфаттар
K-53, S-18
Калий сульфаттар
(Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаттар
K2O-51, SO3- 45
Тазартылған күкірт қышқылды калий минералды тыңайтқыш (калий сульфаттар)
K2O-53, S-18
Калий сульфаттар
K2O-53, S-18
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаттар) (I сорт, II сорт)
K2O-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Күрделі тыңайтқыштар
14.
Фосфор-калийлі тыңайтқыштары

K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K2O-53, S-18
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Сульфат калия
K2O-53, S-18
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2O-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Сложные удобрения
14.
Фосфорно-калийные удобрения

Р-27%, К-4%
тонна
25 750
15.
С 12 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
83 800
С 7,5 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкіртпен карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
16.
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқышы (ЖКУ)
N-11, Р-37
тонна
65 000
Сұйық кешенді тыңайтқыш (ЖКУ)
N-11, Р-37
17.
Кешенді тыңайтқыш ТУ ФМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25,
SO3-3,75
тонна
76 785,72
18.
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000
15:15:15 маркалы нитроаммофоскасы
N-15, P-15, K-15
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
15-15-15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
Азотт-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы-нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы, NPK-тыңайтқышы
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқышы
(NPK-тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK - тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (диаммофоска)
N 15 P 15 K 15
15: 15: 15, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш) нитроаммофоска
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска азофоска тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі нитроаммофоска (азофоска) тыңайтқышы, NPK-тыңайтқышы
N 16 P 16 K 16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16: 16: 16, SiB маркалы нитроаммофоска (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
NPK 16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Гранулометриялық жақсартылған құрамдағы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы гранулометриялық жақсартылған құрамдағы нитроаммофоска
8:24:24 маркалы гранулометриялық жақсартылған құрамдағы нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
17:0,1:28 маркалы гранулометриялық жақсартылған құрамдағы нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы гранулометриялық жақсартылған құрамдағы нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы гранулометриялық жақсартылған құрамдағы нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
10-26-26 диаммофоска маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
NPK-1 маркалы азотты-фосфоры-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
10:26:26, NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі - нитроаммофоска тыңайтқышы (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
10-26-26 азотты-фосфорлы-калийлі диаммофоска тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 20 K 20
13:19:19 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш – нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш

Р-27%, К-4%
тонна
25 750
15.
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
83 800
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
16.
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
65 000
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
17.
Комплексное удобрение ЖСУ ФСМ
N-5,49, Р2О5-13,14, К2О-1,25,
SO3-3,75
тонна
76 785,72
18.
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
54 000
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение)
N 15 P 15 K 15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK- удобрение) марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное- нитроаммофоска (азофоска)
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска
10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска
10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное диаммофоска10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение

N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска), NPK тыңайтқыш
N-13, P-13, K-24
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 20 P 20 K 10
NPK 20-10-10 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20 P 20 K 10
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофока)
N-24, P-6, K-12
Азотты-фосфорлы-калий кешенді минералды тыңайтқышы
(тукоқопалар NPK)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
19.
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5,
Mg-0,9
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
23:13:8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8,
Mg-0,8
Гранулометриялық жақсартылған құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска тыңайтқышы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска тыңайтқышы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі кешенді нитроаммофоска тыңайтқышы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5,
Mg-0,5
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5,
Mg-0,9
20.
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,5
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20:14 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8-14
SiB маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы, (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
20:20+BCMZ маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
20:20:12 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-12
20:20:10 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-10
20:20:8 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8
17:22+14 маркалы (NP+S-тыңайтқыш) құрамында күкірті бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-17, P-22, S-14
16:20 (14) маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
21.
Құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы (NPKS-тыңайтқыш)

N-5%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-6%, P2O5-14%, K2O-14%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK удобрение
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Удобрение азотно-фосфорно-калийное - нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 20 K 10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N 16 P 16 K 16
N 13 P 19 K 19
N 20 P 14 K 20
19.
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5,
Mg-0,9
тонна
78 500
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5,
Mg-0,5
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5,
Mg-0,9
20.
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
69 196,5
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение) марки 20:20:14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03,
Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение) марки 20:20:12
N-20, P-20, S-12
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение) марки 20:20:10
N-20, P-20, S-10
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение) марки 20:20:8
N-20, P-20, S-8
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее
(NP+S-удобрение) марки 17:22:14
N-17, P-22, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 16:20 (14)
N-16, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
21.
Азот-фосфор-калий-серосодержащее удобрение, (NPКS-удобрение)

Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%,
SО3-до 7,0%, аО-н.м. 13,3%,
MgО-н.м. 0,4%
тонна
35 144,5
25.
Құрамында күкірті бар фосфор тыңайтқышы (РЅ-тыңайтқыш)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO 3-до 10,0%,
аО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
29 065,0
26.
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат (MAP)
А маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P - 61
А, Б маркалы кристалды тазартылған арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
А, Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N-12 P-60; N-12 P-61
Б маркалы кристалды суда еритін моноаммонийфосфат
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
12-61-0 (MAP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N - 12%, P2O5 -61%
27.
Тыңайтқышты диаммонийфосфат
N-18, P-46
тонна
84 000
28.
Калий монофосфаты агрохимикаты
P 52 K 34
тонна
357 143
Монокалийфосфат агрохимикаты
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Калийлы монофосфат Haifa
P2O5-52, K20-34
0-52-34 (MKP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
P2O5 -52%, K20 – 34%
Микротыңайтқыштар
29.
"МЭРС" "МИКРОБИОТЫҢАЙТҚЫШ" Құрамында микроэлементтері қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5,
фитобайланыс Mo-2,0,
фитобайланыс Cu-1,0,
фитобайланыс Zn-2,5,
фитобайланыс Mn-1,0,
фитобайланыс Сo-0,5,
фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
30.
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4,
CaO-26,5
тонна
75 000
Қойландырылған кальций нитраты
CaO-32; N-17
Қойландырылған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Cұйық кальций нитраты
а(NО3)2-51
Кальцийлы селитра Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4,
CaO-26,5
Е маркалы түйіршіктелген кальцийлі селитрасы, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-15%, CaO-27%
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы"
N-26,8%, CaO-31%
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы"
N-15,5%, CaO-26,5%
31.
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
455 000
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,

Р2О5-н.м. 13,1%, К2О-до 7,0%,
SО3-до 7,0%, СаО-н.м. 13,3%,
MgО-н.м. 0,4%
тонна
35 144,5
25.
Фосфор-серосодержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-н.м. 11,0%,SO 3-до 10,0%,
СаО-н.м. 13,5%, MgO-н.м. 0,45%)
тонна
29 065,0
26.
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
тонна
160 000
Моноаммонийфосфат (MAP)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки А
N-12, P - 61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый кристаллический очищенный марки: А, Б
N-12, P - 61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12 P-60; N-12 P-61
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O5-61%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N - 12%, P2O5 -61%
27.
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-46
тонна
84 000
28.
Агрохимикат монофосфат калия
P 52 K 34
тонна
357 143
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монокалийфосфат
P2O5-52, K20-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K20 – 34%
Микроудобрения
29.
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
30.
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
75 000
нитрат кальция концентрированный
CaO-32; N-17
нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4,
CaO-26,5
Селитра кальциевая гранулированная марки Е, Yara Liva Calcinit
N-17; CaO-33
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-26,8%, CaO-31%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"
N-15,5%, CaO-26,5%
31.
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
тонна
455 000
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07,
Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,

N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдырларының сығындысы
литр
4830
47.
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2+адьюванттар
литр
758
48.
"Зерновой" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқыш
аминоқышқылдар – 7,0, N – 5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0,
MgO - 2,0, Fe - 0,3, Mn - 0,7,
Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02,
Co-0,02
литр
3 375
49.
"Масличный" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминоқышқылдар – 6,0, N – 1,2,
SO3-8,0, MgO-3,0, Fe-0,2, Mn-1,0,
Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04,
Co-0,02
50.
"Для зерновых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%,
Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%,
Cu-0,9%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%
литр
3 050
51.
"Для бобовых" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%,
Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%,
Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,036%, Ti-0,02%
52.
"Для картофеля" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%,
Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%,
Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%,
Mo-0,005%, Ti-0,03%
53.
"Для веклы" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%,
Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%, Na2O-3,0%
54.
6:14:35+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929
12:8:31+2MgO+MЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+MЭ маркалы суда еритін
NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004

N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
4830
47.
Yara VitaТМ Azos 300ТМ
S-22,8, N-15,2 + адьюванты
литр
758
48.
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты-7,0, N-5,5, Р2О5-4,5, К2О-4,0, SO3-2,0, MgO-2,0, Fe-0,3,
Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2,
Mo-0,02, Co-0,02
литр
3 375
49.
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты-6,0, N-1,2, SO3-8,0, MgO-3,0, Fe-0,2, Mn-1,0, Zn-0,2,
Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
50.
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%,
Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 050
51.
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%,
Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%,
Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%,
Mo-0,036%, Ti-0,02%
52.
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%,
Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%,
Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%,
Mo-0,005%, Ti-0,03%
53.
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%,
Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%,
Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%,
Ti-0,02%, Na2O-3,0%
54.
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
383 929
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07,
Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02,
Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

2 847,0
66.
Брексил Феррум (Brexil Fe) тыңайтқышы
Fe-10% (LSA)
килограмм
2 567,5
67.
Брексил Мырыш (Brexil Zn) тыңайтқышы
Zn-10% (LSA)
килограмм
3 022,5
68.
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) минералды тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%; K2O -13%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03%
(EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
470,0
АгроМастер 13-40-13
(AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3,
Р205-40, K2O -13, SO3-3,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА)-0,03, Mo-0,02
Мастер15:5:30+2 (Master 15:5:30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%; K2O -30%,
MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6,
N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, SO3-11, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА)-0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА)-0,05, Cu (ЭДТА)-0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%,
MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%,
Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5,
N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18,
MgO - 3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА)-0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20
(AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4,
N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА)-0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%,
MgO-4%, SO3-25, B-0,02,
Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07%
(EDTA), Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4
(AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38,
MgO - 4, SO3-27,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА)-0,05,
Cu (ЭДТА)-0,03, Mo-0,05
Мастер (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32
(AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5,
Р205-18, K2O-32, SO3-8,
Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА)-0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18
(AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6, K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА)-0,03, Mo-0,07
69.
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%,
B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,0
Плантафид 10-54-10
(Plantafeed 10-54-10)

2 847,0
66.
Удобрение Брексил Феррум (Brexil Fe)
Fe-10% (LSA)
килограмм
2 567,5
67.
Удобрение Брексил Цинк (Brexil Zn)
Zn-10% (LSA)
килограмм
3 022,5
68.
Минеральное удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%; K2O -13%,
B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03%
(EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
470,0
АгроМастер 13-40-13
(AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, Р205-40, K2O -13, SO3-3, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер15:5:30+2
(Master 15:5:30+2)
N-15%; Р205-5%; K2O -30%,
MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 15-5-30+2
(AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6,
N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, SO3-11, Fe (ЭДТА)-0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА)-0,03,
Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE
(Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%,
MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%,
Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03%
(EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3
(AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5,
N-NH2-9,4, Р205-18, K2O-18, MgO-3, SO3-6, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20
(Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03%
(EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20
(AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4,
N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА) - 0,12, Mn (ЭДТА) - 0,08,
B-0,04, Zn (ЭДТА) - 0,05,
Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA),
Mn-0,03% (EDTA),
Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4
(AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, Р205-11, K2O-38,
MgO - 4, SO3-27, Fe (ЭДТА)-0,12,
Mn (ЭДТА)-0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА)-0,05, Cu (ЭДТА)-0,03,
Mo-0,05
Удобрение Мастер (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA),
Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03%
(EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32
(AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, Р205-18, K2O-32, SO3-8, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА) - 0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА) - 0,05, Cu (ЭДТА) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18
(AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, Р205-6,
K2O-18, SO3-29, Fe (ЭДТА) - 0,12,
Mn (ЭДТА)-0,08, B-0,04,
Zn (ЭДТА)-0,05, Cu (ЭДТА)-0,03,
Mo-0,07
69.
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
975,0
Плантафид 10-54-10
(Plantafeed 10-54-10)

N-10, Р205-54, K2O-10,
Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА)-0,11, Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА)-0,04,
B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%,
B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20
(Plantafeed 20-20-20)
N-20, Р205-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА)-0,16, Mn (ЭДТА)-0,11,
Zn (ЭДТА)-0,08, Cu (ЭДТА)-0,04,
B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 30:10:10
(Plantofol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%,
B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 30-10-10
(Plantafeed 30-10-10)
N-30, Р205-10, K2O-10,
Fe (ЭДТА)-0,16, Mn (ЭДТА)-0,11,
Zn (ЭДТА)-0,08, Cu (ЭДТА)-0,04,
B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 5:15:45
(Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%;К2O-45%,
B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA),
Fe-0,1% (EDTA),
Mn-0,05% (EDTA),
Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45
(Plantafeed 5-15-45)

N-10, Р205-54, K2O-10,
Fe (ЭДТА) - 0,16, Mn (ЭДТА) - 0,11,
Zn (ЭДТА) - 0,08, Cu (ЭДТА) -0,04,
B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20
(Plantafeed 20-20-20)
N-20, Р205-20, K2O-20,
Fe (ЭДТА)-0,16, Mn (ЭДТА)-0,11,
Zn (ЭДТА)-0,08, Cu (ЭДТА) -0,04,
B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantofol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 30-10-10
(Plantafeed 30-10-10
N-30, Р205-10, K2O-10,
Fe (ЭДТА)-0,16, Mn (ЭДТА)-0,11,
Zn (ЭДТА)-0,08, Cu (ЭДТА)-0,04,
B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45
(Plantafeed 5-15-45)

Р-36; К-24, MgO-2, B-2, Mn-1
89.
"Нутривант Универсальный" тыңайтқышы
N-19; Р-19;К-19, MgO-3,S-2,4,
Fe-0,2, Zn-0,052, B-0,02,
Mn-0,0025, Cu-0,0025, Mo-0,0025
90.
Руткат (Rutkat) тыңайтқышы
P2O5-4, K2O-3, Fe-0,4,
еркін аминқышқылдары-10, жартылайсахаридтер-6,1, ауксиндердер-0,6
литр
4 040,0
91.
Суприлд тыңайтқышы
жалпы құрамы N-9,8;
еркін аминқышқылдар-33; барлық органикалық зат саны-48
литр
2 770,0
92.
Фасфит тыңайтқышы

Р-36; К-24, MgO-2, B-2, Mn-1
89.
Удобрение "Нутривант Универсальный"
N-19; Р-19;К-19, MgO-3,S-2,4,
Fe-0,2, Zn-0,052, B-0,02, Mn-0,0025,
Cu-0,0025, Mo-0,0025
90.
Удобрение Руткат (Rutkat)
P2O5 - 4, K2O-3, Fe-0,4,
свободные аминокислоты- 10, полисахариды-6,1, ауксины - 0,6
литр
4 040,0
91.
Удобрение Суприлд
общее содержание N-9,8;
свободные аминокислоты-33;
общее количество органических веществ - 48
литр
2 770,0
92.
Удобрение Фасфит

Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11,
В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49,
Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, о:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012,
Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158,
N:0,3-4,4, P2O5:0,2-0,6,
K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0
MgО:0,34-2,08
литр
1 333,5
162.
"Микроэл" маркалы, "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31,
Fe: 0,3, Mo: 0,2, о: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04 N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7,
MgО: 1,32
литр

Cu: 0,61-3,55, Zn:0,52-3,11,
В:0,18-0,61, Mn:0,18-0,49,
Fe:0,19-0,49, Mo:0,27-1,14, Со:0,18-0,31, Se: 0,004-0,012,
Cr: 0,031-0,194, Ni:0,008-0,015, Li:0,044-0,129, V:0,034-0,158,
N:0,3-4,4, P2O5:0,2-0,6, K2О:0,84-5,9, SО3:1,0-5,0 MgО:0,34-2,08
литр
1 333,5
162.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31,
Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04 N: 0,4,
K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
литр

N-4,53%, Р2О5-30,00%; В-0,51%;
Zn-0,51%; SO3-0,25%;
аминқышқылдар-0,08%;
органикалық қышқылдары-4,5%; моносахаридтер-0,00365%; фитогормондар-0,00042%
литр
1 325,0
182.
Молибденді Нановит
N-3,34%, SO3-0,25%; В-0,50%;
Мо-3,00%; Zn-0,50%; аминқышқылдар-4,26%;
органикалық қышқылдары-16,5%; моносахаридтер-0,00417%; фитогормондар-0,00048%
литр
1 250,0
183.
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7%, MgO-0,1%; SO3-0,08%;
Cu-0,015%; В-0,01%; Fe-0,01%;
Mn-0,02%; Мо-0,006%; Zn-0,02%;
Р2 О5-1,0%; К2О-1,1%, Si-0,004%; Co-0,004%;
аминқышқылдар-35,0%; моносахаридтер--0,1%; фитогормондар-0,012%
литр
2 100,0
184.
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-3,0 %, Р2О5-- 18,0 %; К2О-18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %;
В-0,022 %; Cu-0,038 %; Fe-0,07 %;
Mn-0,03 %; Мо-0,015 %;
Zn-0,015 %;, Si-0,015 %;
Co-0,0015 %
литр
850,0
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-5,0 %, Р2О5 - 20,0 %; К2О-5,0 %; MgO-0,01 %; SO3-0,01 %;
В-0,02 %; Cu-0,04 %; Fe-0,07 %;
Mn-0,035 %; Мо-0,01 %;
Zn-0,01 %;, Si-0,01 %; Co-0,001 %
9:18:9 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА
N-9,0 %, Р2О5 - 18,0 %; К2О-9,0 %; MgO-0,012 %; SO3-0,012 %;
В-0,018 %; Cu-0,04 %; Fe-0,065 %; Mn-0,028 %; Мо-0,012 %;
Zn-0,012 %;, Si-0,012 %;
Co-0,0012 %
185.
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40%K2O-5,48%
B-4,5%Zn-14,6% Mo-0,5%
MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14%
S-7,95 Cu-7,6%,
органикалық қышқылдары-25 г/л, аминқышқылдар-25г/л,
өсімдік имунитетінжәне өсуін ынталандырушылар-10г/л
литр
1 460,0
186.
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7%
B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06%
Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13%
Fe-1,0% Cu-1,6%,
органикалық қышқылдар-25 г/л, аминқышқылдар-25 г/л,
өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар-10г/л
187.
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4%, +аминқышқылдар-85г/л,
өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар
188.
SunnyMix күнбағыс тыңайтқышы
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0%
S-10,7%, Mo-4,0%,
+органикалық
қышқылдар-25 г/л,
аминқышқылдар-25 г/л,
өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар-10г/л
189.
SunnyMix бұршақ дақылының вегетациялық тыңайтқышы
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7%
B-3,4% Zn-1,7% S-6,8% Mo-0,2%
Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8%
CaO-1,75% Fe-2,0% Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25 г/л, аминқышқылдар-25г/л, өсімдік имунитетін және өсуін ынталандырушылар-10г/л

N-4,53 %, Р2О5-30,00 %; В-0,51 %;
Zn-0,51 %; SO3-0,25 %;
аминокислоты – 0,08 %;
органические ислоты – 4,5 %; моносахариды – 0,00365 %;
фитогор-моны – 0,00042 %
литр
1 325,0
182.
Нановит Молибденовый
N-3,34 %, SO3-0,25 %; В-0,50 %;
Мо-3,00 %; Zn-0,50 %;
аминокислоты – 4,26 %;
органические кислоты – 16,5 %; моносахариды – 0,00417 %;
фитогор-моны – 0,00048 %
литр
1 250,0
183.
НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7 %, MgO-0,1 %; SO3-0,08 %;
Cu-0,015 %; В-0,01 %; Fe-0,01%;
Mn- 0,02 %; Мо-0,006 %; Zn-0,02 %;
Р2 О5-1,0 %; К2О-1,1 %, Si-0,004 %;
Co-0,004 %;
аминокислоты-35,0 %;
моносахариды – 0,1 %;
фитогормоны – 0,012 %
литр
2 100,0
184.
НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0 %, Р2О5 - 18,0 %; К2О-18,0 %; MgO-0,015 %; SO3-0,015 %;
В-0,022 %; Cu-0,038 %; Fe-0,07 %;
Mn-0,03 %; Мо-0,015 %; Zn-0,015 %;, Si-0,015 %; Co-0,0015 %
литр
850,0
НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0 %, Р2О5 - 20,0 %; К2О-5,0 %; MgO-0,01 %; SO3-0,01 %; В-0,02 %;
Cu-0,04 %; Fe - 0,07 %; Mn-0,035 %; Мо-0,01 %; Zn-0,01 %;, Si-0,01 %;
Co-0,001 %
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N-9,0 %, Р2О5 - 18,0 %; К2О-9,0 %; MgO-0,012 %; SO3-0,012 %;
В-0,018 %; Cu-0,04 %; Fe-0,065 %;
Mn-0,028 %; Мо-0,012 %;
Zn-0,012 %;, Si-0,012 %;
Co-0,0012 %
185.
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4% Р2О5 -40% K2O-5,48% B-4,5%
Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56%
Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
литр
1 460,0
186.
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33% Р2О5 -20,3% K2O-13,7%
B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0%
Cu-1,6%,
органические кислоты-25г/л, аминокислоты-25г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л
187.
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4%,
+аминокислоты -85г/л, стимуляторы роста и иммунитета растений
188.
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2% MgO-8,36% Mn-7,0%
S-10,7%, Mo-4,0%,
+органические кислоты -25г/л, аминокислоты- 25 г/л,
стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л
189.
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация
N-5,51% P2O5-20,2% K2O-13,7%
B-3,4% Zn-1,7 %S-6,8 % Mo-0,2%
Co-0,02% MgO-2,5% Mn-5,8%
CaO-1,75% Fe-2,0%
Cu-7,6%,
органические кислоты-25г/л, аминокислоты -25г/л,
стимуляторы роста и иммунитета растений - 10г/л

Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%,
Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%,
Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%,
B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
875,0
215.
ВМ- NPK маркалы Лигногумат
тұзы гумиондық
вещетв-40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%,
S-1,5%. Fe-0,005-0,1%,
Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%,
Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%,
Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%,
P-0,1-24,0%
216.
Б СУПЕР БИО маркалы Лигногумат
гуминді заттар тұзы-80,0-90,0%,
K2O-9,0%, S-3,0%
литр

Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%,
Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%,
Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%,
B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
875,0
215.
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых
веществ – 40,0-45,0%,
K2O-5,0-19,0%, S-1,5%.
Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%,
Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%,
Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%,
B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%,
N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
216.
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых
веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%,
S-3,0%
литр

950
217.
"Humipro" органоминералды тыңайтқышы
гуминді қышқыл ссулы тұз қоспасы және минералды тыңайтқыш. NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар-5,5% оның ішінде
гумат-4,3%, фульват-1,04%,
кинетин, аминқышқылдар
литр
2 500,0
218.
"VitaePro" органоминералды тыңайтқышы
табиғиорганикалық заттың ссулы қоспасы және минералды тыңайтқыштар NPK=0,1-0,05-0,6, органикалық заттар-2,8% оның ішіндецитокининдер, ауксиндер элиситоры, дәрумендер В1,В2,С,
РР, аминқышқылдар
литр

950
217.
Органоминеральное удобрение "HumiPro"
Водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества-5,5% в них гуматы-4,3%, фульваты-1,04%, кинетин, аминокислоты
литр
2 500,0
218.
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
Водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений.
NPK=0,1-0,05-0,6, органические вещества – 2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры,
витамины В1,В2,С, РР,
аминокислоты
литр

18+08+12+7MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-8, K2O-12, MgO-7,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
19+00+19+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-19, K2O-19, MgO-2, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
20+05+20+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-5, K2O-20, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
22+05+08+8MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-22, P2O5-5, K2O-8, MgO-8, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
22+05+10+5MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-22, P2O5-5, K2O-10, MgO-5,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA,
EDDHA)
23+05+12+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-23, P2O5-5, K2O-12, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA,
EDDHA)
25+13+00+7,5MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-25, P2O5-13, MgO-7,5,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
26+00+08+8MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, K2O-8, MgO-8,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
26+05+08+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-5, K2O-8, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
26+05+11+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-5, K2O-11, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
27+05+11+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-5, K2O-11, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
29+05+08+2MgO маркалы
Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-29, P2O5-5, K2O-8, MgO-2
12+05+28+2MgO+Te маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-5, K2O-28, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
35+00+00+10MgO маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-35, MgO-10
44+00+маркалы Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-44
221.
20+6+13 маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 180,0
19+6+13маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы

Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+08+12+7MgO+Te
N-18, P2O5-8, K2O-12, MgO-7, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 19+00+19+2MgO+Te
N-19, K2O-19, MgO-2, транс
элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 22+05+08+8MgO+Te
N-22, P2O5-5, K2O-8, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 22+05+10+5MgO+Te
N-22, P2O5-5, K2O-10, MgO-5, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 23+05+12+2MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 25+13+00+7,5MgO+Te
N-25, P2O5-13, MgO-7,5, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+00+08+8MgO+Te
N-26, K2O-8, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA,
DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+08+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+11+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+05+11+2MgO+Te
N-27, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 29+05+08+2MgO
N-29, P2O5-5, K2O-8, MgO-2
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+28+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-28, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 35+00+00+10MgO
N-35, MgO-10
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 44+00+00
N-44
221.
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 20+6+13
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1 180,0
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+13

N-19, P2O5-6, K2O-13
19+6+12 маркалы Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) тыңайтқышы
N-19, P2O5-6, K2O-12
222.
16+06+13+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,5
16+06+12+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA,
EDDHA)
16+06+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
15+06+12+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
15+06+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
14+05+11+2+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
14+10+18+1,3+Te маркалы Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
223.
26+07+10+Te маркалы Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,0
224.
23+05+09+4MgO+Te маркалы Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) тыңайтқышы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
225.
20+20+20+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
20+10+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
20+05+10+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
20+00+20+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)

N-19, P2O5-6, K2O-13
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
222.
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1 297,5
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
223.
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс
элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
874,0
224.
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
225.
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782,0
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O -10, MgO-6,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс
элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)

27+15+12+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8,
MgO-2, транс элементтері
(бор, мыс, темір, марганец,
молибден, мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
10+52+10+1MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
18+06+26+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
17+10+17+12CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
10+10+30+6MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
12+05+24+2MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
21+10+10+8CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA
18+18+18+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3,
CaO-3, транс элементтері
(бор, мыс, темір, марганец,
молибден, мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA
07+12+36+3MgO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
11+06+18+2MgO +Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2,
транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
14+08+14+3MgO+7CaO+Te маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3,
CaO-7, транс элементтері
(бор, мыс, темір, марганец,
молибден, мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
4,5-11-36-5MgO-TE маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5,
транс элементтері
(бор, мыс, темір, марганец,
молибден, мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3,
CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 07+12+36+3MgO+Te
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 11+06+18+2MgO +Te
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+08+14+3MgO+7CaO+Te
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3,
CaO-7, транс элементы
(бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты
EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки
4,5-11-36-5MgO-TE
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки

20-10-15-2MgO-TE маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2,
транс элементтері
(бор, мыс, темір, марганец,
молибден, мырыш, хелаттар
EDTA, DTPA, EDDHA)
18-09-29-TE маркалы Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) тыңайтқышы
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементтері (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, хелаттар EDTA, DTPA, EDDHA)
226.
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%,
MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
килограмм
892,5
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%,
MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%,
MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
227.
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5 -19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5 -7%, K2O-37%, 2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%, K2O-13%+ME
228.
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5 -7%, K2O-21%,
MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%,
Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007,
Zn-0,04%
тонна
481 000
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5 -8%, K2O-25%,
MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%,
Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007,
Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5 -6,5, K2O-26, 3,2
MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5 -6, K2O-19+3MgO+TЕ
229.
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,0
230.
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,0
231.
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5 -6,8; K2O-18,2; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005;
Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминоқышқылдары-0,8;
ауксиндар-0,68; цитокининдар-0,41
литр
2 475,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминоқышқылдары-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1;
SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021;
Cu-0,021; аминоқышқылдары-0,8; ауксиндар-0,68;
цитокининдар-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0;
SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021;
Cu-0,021; аминоқышқылдары-0,8; ауксиндар-0,41;
ауксиндар-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089;
Zn-0,26; аминоқышқылдары-5,1; цитокининдар - 0,025,
ауксиндар-8,8
232.
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,0
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыш,

20-10-15-2MgO-TE
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2,
транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки
18-09-29-TE
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс
элементы (бор, медь, железо,
марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
226.
Novalon Foliar
09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, Р2О5 -12%, K2O-40%,
MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
килограмм
892,5
Novalon Foliar
10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, Р2О5 -45%, K2O-15%,
MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
Novalon Foliar
20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, Р2О5 -20%, K2O-20%,
MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%,
Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%,
Zn-0,06%
227.
NOVALON 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, Р2О5 -19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
401 786
NOVALON 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, Р2О5 -7%, K2O-37%,
2MgO+ME
NOVALON 13-40-13+ME
N-13%, Р2О5 -40%,
K2O-13%+ME
228.
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, Р2О5 -7%, K2O-21%,
MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%,
Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007,
Zn-0,04%
тонна
481 000
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, Р2О5 -8%, K2O-25%,
MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%,
Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007,
Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, Р2О5 -6,5, K2O-26,
3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, Р2О5 -6, K2O-19+3MgO+TЕ
229.
Powerfol B SP
B-17
килограмм
11 150,0
230.
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
16 120,0
231.
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; Р2О5 -6,8; K2O-18,2; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005;
Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 475,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7,
аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; Р2О5 -12,1; K2O-13,1;
SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051;
Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021;
Cu-0,021; аминокислоты-0,8;
ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; Р2О5 -7,6; K2O-12,0; SO3-2,3;
B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005;
Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; Р2О5 -7,3; K2O-4,9; B-0,089;
Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
232.
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, Р2О5 -30, K2O-15
тонна
359 821,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, Р2О5 -19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, Р2О5 -44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, Р2О5 -30, K2O-15, 2MgO

Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула:
Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Суда еритін NPK тыңайтқыш,
Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Еритін NPK тыңайтқыш Poly -Feed 9.0.1. Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Суда еритін NPK тыңайтқыш Poly -Feed 10.0.1. Аммоний нитратымен. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
233.
Biron. Түйіршіктелген тыңайтқыш NPK формула 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна
282 142,5
Biron. Түйіршіктелген тыңайтқышы NPK формула 14-7-21
N-14, Р2О5 -7, K2O-21
234.
Гуминді тыңайтқыш Натрий гуматтары
P-7-8%, Na-8-10%
тонна
225 000,0
235.
Гуминді тыңайтқыш Калий гуматтары
P-7-8%, K-8-10%
тонна
275 000,0
236.
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0;
S-9,0
тонна
225 000,0
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0;
S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7;
S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4,
S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5,
S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4,
S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2,
S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7,
S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5,
S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5,
S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5,
S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1,
S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5,
S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3,
S-9

Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, Р2О5 -19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, Р2О5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, Р2О5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, Р2О5 -21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, Р2О5 -52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, Р2О5 -7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, Р2О5 -8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула:
Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула:
Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, Р2О5 -7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула:
Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, Р2О5 -5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула:
Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, Р2О5 -8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1 Формула:
Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, Р2О5 -5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения
Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, Р2О5 -10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1. с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, Р2О5 -9, K2O-20
233.
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формула 10-10-20
N-10, Р2О5 -10, K2O-20
тонна
282 142,5
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формула 14-7-21
N-14, Р2О5 -7, K2O-21
234.
Удобрения гуминовые. Гумат натрия
P-7-8%, Na-8-10%
тонна
225 000,0
235.
Удобрения гуминовые. Гумат калия
P-7-8%, K-8-10%
тонна
275 000,0
236.
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
N-3; Р2О5 -11; K2О-35; MgO-4,0;
S-9,0
тонна
225 000,0
N-18; Р2О5-18; K2О-18; MgO-2,0;
S-1,5
N-15; Р2О5-5; K2О-30; MgO-1,7;
S-1,3
N-13; Р2О5-41; K2О-13
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7, P2O5-11, K2O-30, MgO-4, S-3
N-14, P2O5-10, K2O-28, MgO-2,5,
S-1,5
N-3, P2O5-11, K2O-35, MgO-4, S-9
N-6, P2O5-12, K2O-33, MgO-3, S-7
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-2, S-1,5
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-1,7,
S-1,3
N-13, P2O5-5, K2O-25, MgO-2, S-8
N-19, P2O5-6, K2O-20, MgO-1,5,
S-1,4
N-20, P2O5-8, K2O-8, MgO-1,5, S-9,0
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-1,5, S-8,4
N-18, P2O5-18, K2O-18
N-12, P2O5-12, K2O-35, MgO-1,
S-0,7
N-13, P2O5-41, K2O-13
N-17, P2O5-6, K2O-18, MgO-1,5,
S-7
N-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-3, S-9

N-6, P2O5-12, K2O-36, MgO-2, S-4
237.
"Контур" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04;
Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминді қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3
литр
1 062,5
"Контур Старт" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04;
Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминді қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; янтарная қышқылы-3; арахидонды
қышқылы-0,0001
"Контур Рост" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04;
Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминді қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3; янтарная қышқылы-4;
аминоқышқылдары-6,6
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04;
Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминді қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3;
арахидонды қышқылы-0,0001; тритерпенді қышқылы-0,2; аминоқышқылдары-4,5
"Контур Аргент" маркалы "Контур" агрохимикаты
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04;
Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминді қышқылдары-7; фульвоқышқылдары-3;

N-6, P2O5-12, K2O-36, MgO-2, S-4
237.
Агрохимикат "Контур" марки "Контур"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3
литр
1 062,5
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Старт"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3;
янтарная кислота-3; арахидоновая кислота-0,0001
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Рост"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3;
янтарная кислота-4;
аминокислоты-6,6
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Антистресс"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04; Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3; арахидоновая кислота-0,0001; тритерпеновые кислоты-0,2; аминокислоты-4,5
Агрохимикат "Контур" марки "Контур Аргент"
Fe-0,04; Zn-0,015; Mn-0,04;
Cu-0,015; MgO-0,5; Mo-0,001; гуминовые кислоты-7; фульвокислоты-3;

Si - 17,61, Na - 2,35,
гуминді заттар - 56
литр
325,0
254.
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01,
Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002,
Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийлі тұзы БМВ-гумиондық қышқылдары-1,5
литр
887,1
255.
Маркалы "БОГАТЫЙ" "5:6:9" маркалы
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04,
Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05,
Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001,
Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002,
БМВ- калий гуматтары,
фитопорин-М
(1 мл-ге туру жасушылар мен тері тесігі 2x10 титр кем емес)
литр
474,1
256.
"Комплексный" маркалы, "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02,
Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005, Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001,
Cr-0,0002, калийлі тұзы
БМВ-гумиондық қышқылдары-1, фитопорин-М
(титр кем емес 1,5x10 КОЕ/мл)
литр

Si - 17,61, Na - 2,35,
гуминовые вещества - 56
литр
325,0
254.
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11, S-0,04, Mn-0,05, Cu-0,01,
Zn-0,01, Mo-0,005, Co-0,002,
Li-0,0005, Se-0,0002, Cr-0,0007, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5
литр
887,1
255.
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7,
S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05,
Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001,
Ni-0,002,
Li-0,0005, Se-0,0002,
БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М
(титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 мл)
литр
474,1
256.
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4, S-0,17, Fe-0,05, Mn-0,02,
Cu-0,2, Zn-0,01, Mo-0,05, Co-0,005,
Ni-0,001, Li-0,0002, Se-0,0001,
Cr-0,0002,
калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1, фитоспорин-М
(титр не менее 1,5x10 КОЕ/мл)
литр

961,2
257.
"Мо" маркалы, "БОРОГУМ- М" тыңайтқышы
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01,
Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002, Ni-0,002,
Li-0,0002, Se-0,0001, Cr-0,0005, калийлі тұзы БМВ-гумиондық қышқылдары-2, фитопорин-М
(титр кем емес 5x10 КОЕ/мл)
литр
1 468,8
258.
Семена маркалы, МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6,
MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4,
Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25,
Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,0
259.
Профи маркалы, МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50,
MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20,
Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40,
Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,0
260.
Азот маркалы, МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07,
Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
261.
Калий маркалы, МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50,
MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25,
Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035,
Mo-0,01, Co-0,015
262.
Бор маркалы, МЕГАМИКС кешенді тыңайтқышы
N-5, B-10
263.
HYDROFERT 13.40.13 тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,0
HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO тыңайтқышы
N-15, P-30, K-15+2MgO
HYDROFERT 20.20.20 тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20
264.
GREEN-GO 8.16.40 тыңайтқышы
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,0
GREEN-GO 6.48.18 тыңайтқышы
N-6, P-48, K-18
GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO тыңайтқышы
N-8, P-24, K-16+10CaO
265.
ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум) тыңайтқышы
B-14, N-4,5,
Аминоқышқылдары L-a-1,0
литр
1 115,0
ЭКОЛАЙН Бор (органикалық) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
266.
Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Майлы (Хелаттар) тыңайтқышы
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7,
Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7,
Cu-0,3
литр

961,2
257.
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7, S-0,04, Cu-0,01, Zn-0,01,
Mn-0,04, Mo-3, Co-0,002,
Ni-0,002, Li-0,0002, Se-0,0001,
Cr-0,0005,
калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2, фитоспорин-М
(титр не менее 5x10 КОЕ/мл)
литр
1 468,8
258.
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,6,
MgO-1,9, Cu-2,9, Zn-2,7, Fe-0,4,
Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25,
Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 050,0
259.
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30,
Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30,
B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03,
Ni-0,01, Se-0,01
литр
975,0
260.
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20,
Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07,
Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
261.
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50,
MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25,
Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01,
Co-0,015
262.
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Бор
N-5, B-10
263.
Удобрение HYDROFERT 13.40.13
N-13, P-40, K-13
тонна
605 000,0
Удобрение HYDROFERT 15.30.15 + 2MgO
N-15, P-30, K-15+2MgO
Удобрение HYDROFERT 20.20.20
N-20, P-20, K-20
264.
Удобрение GREEN-GO 8.16.40
N-8, P-16, K-40
тонна
600 000,0
Удобрение GREEN-GO 6.48.18
N-6, P-48, K-18
Удобрение GREEN-GO 8.24.16 + 10 CaO
N-8, P-24, K-16+10CaO
265.
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)
B-14, N-4,5, Аминокислоты L-a-1,0
литр
1 115,0
ЭКОЛАЙН Бор (органический) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
266.
Удобрение Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Масличный (Хелаты)
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7,
Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7,
Cu -0,3
литр

Mn-1,0, Zn-1,0,GA142-99,5
литр
5 090,0
278.
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминоқышқылдары-10,5
литр
3 950,6
AryAmin / АРИАМИН
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминоқышқылдары-7,5
279.
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, гуминді қышқылдары-9,6,
гидроксикарбонды
қышқылдары-2,4, бактериялық штамдардың мұздатылған
кептірілген қоспасы
литр
1 760,0
280.
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентімен-16, P2O5
агентімен-6, гидроксикарбонды қышқылдары-20,
аминоқышқылдары-4
литр
1 953,6
281.
Reasil Forte Carb - N-Humic тыңайтқышы
N барлығы - 20, в т.ч.
органикалық-2, в т.ч.
мочевиналы-18, гуминді қышқылдары (гуматтары)-6, гидроксикарбонды қышқылдары-2, аминоқышқылдары-6
литр
895,4
282.
Reasil Forte Kombactive тыңайтқышы
N барлығы - 8, в т.ч.
органикалық-2, в т.ч.
Мочевиналы - 6, u агентімен- 3,5,
Mn агентімен -3,5, Zn
агентімен -0,25,
гидроксикарбонды
қышқылдары-18,
аминоқышқылдары-8
литр
1 628,0
283.
Reasil Forte Тұқым Старт тыңайтқышы
N барлығы - 6, в т.ч.
органикалық - 2 на .в. - 1,2-1,7, барлық органикалық
заттар на .в. - 80-85, барлығы
гуминді экстраты (ОГЭ)
на .о.в - 90-95, гуминді
қышқылдары табиғи
от ОГЭ - 95-96,
фульвоқышқылдары табиғи
от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбонды қышқылдары-16,
аминоқышқылдары-8
литр
1 250,0
284.
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N барлығы - 15, в т.ч.
органикалық-2,
в т.ч. мочевиналы-1,
в т.ч. нитраттар - 12,
Zn агентімен -12,
гидроксикарбонды
қышқылдары-18,
аминоқышқылдары-8
литр
1 628,0
285.
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N барлығы - 12, в т.ч.
органикалық - 2, мочевиналы - 10, MgO агентімен - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо
агентімен - 0,1, Cu агентімен - 0,8,
Fe агентімен - 5, Mn агентімен - 2,5
литр
2 442,0
286.
Reasil micro Amino B/Mo Humic тыңайтқышы
N барлығы - 10, в т.ч.
органикалық - 1,5, B
бороэтаноломин - 12, Мо
агентімен - 1, гуминді қышқылдары (гуматтары) - 4,
гидроксикарбонды қышқылдары-4, аминоқышқылдары-4
литр
1 953,6
287.
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін Rreasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық на .в. - 1,5, Р2О5
на .в. - 1,5, К2О на .в. - 1,5,
барлық органикалық заттар-75-80, барлығы гуминді экстраты (ОГЭ)
на .о.в - 90-95, гуминді
қышқылдары табиғи
от ОГЭ - 54-56, гуминді
қышқылдары (калийлі тұзы)
от ОГЭ - 40, фульвоқышқылдары табиғи от ОГЭ - 4-6
литр
682,0
288.
Топырақтың құнарлылығын қалпына келтіретін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық на .в. - 1,2-1,7,
барлық органикалық заттар-80-85, барлығы гуминді экстраты (ОГЭ)
на .о.в - 90-95, гуминді
қышқылдары табиғи
от ОГЭ - 95-96,
фульвоқышқылдары табиғи
от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбонды қышқылдары-16,
аминоқышқылдары-8
литр
440,0
289.
Микроэлементтері бар Гумат k/Na тыңайтқышы

Mn – 1,0, Zn – 1,0,GA142– 99,5
литр
5 090,0
278.
AryAmin F&V / АРИАМИН F&V
N-6, C-23, аминокислоты-10,5
литр
3 950,6
AryAmin С / АРИАМИН С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
279.
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная
смесь бактериальных штаммов
литр
1 760,0
280.
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
литр
1 953,6
281.
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в т.ч. органический-2,
в т.ч. мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
литр
895,4
282.
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в т.ч. органический-2,
в т.ч. Мочевинный - 6,
Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
1 628,0
283.
Удобрение Reasil Forte Семян Старт
N общий - 6,
в т.ч. органический-2 на с.в.-1,2-1,7, общее органическое вещество
на с.в. - 80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в - 90-95, гуминовые кислоты природные
от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
литр
1 250,0
284.
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий-15, в т.ч. органический-2,
в т.ч. мочевинный - 1,
в т.ч. нитратный - 12,
Zn с агентом -12,
гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
1 628,0
285.
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в т.ч. органический-2, мочевинный - 10, MgO с агентом-4,
B бороэтаноломин - 2,
Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом-0,8,
Fe с агентом - 5, Mn с агентом-2,5
литр
2 442,0
286.
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в т.ч.
органический-1,5,
B бороэтаноломин - 12,
Мо с агентом - 1, гуминовые
кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр
1 953,6
287.
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический на с.в. - 1,5,
Р2О5 на с.в. - 1,5, К2О на с.в. - 1,5, общее органическое вещество
на с.в. - 75-80, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в - 90-95, гуминовые кислоты природные
от ОГЭ - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) от ОГЭ - 40, фульвокислоты природные
от ОГЭ-4-6
литр
682,0
288.
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический на с.в. - 1,2-1,7,
общее органическое вещество
на с.в. - 80-85, общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в - 90-95, гуминовые кислоты природные
от ОГЭ - 95-96, фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
литр
440,0
289.
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами

Cu агентімен - 0,05,
Fe агентімен - 0,12,
Mn агентімен - 0,10,
Mo агентімен - 0,03,
Zn агентімен - 0,12, гуминді қышқылдары (гуматтары) - 7, гидроксикарбонды
қышқылдары-0,60, аминоқышқылдары-2,40
литр
402,0
357.
"ТЕРРА7" сұйық гуминді тыңайтқышы
Nорганикалық - 1,43, K2O - 6,2,
Na - 5,2, P2O5 - 2,3
литр
1785,5
358.
НЕРТУ АЗОМИКС 36
N - 36
литр
900,0
359.
"Зеромикс" сұйық кешенді микротыңайтқышы
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8;
Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
литр
4500,0
360.
SICOGREEN-B Economy
N - 20, P - 20, K - 20, MgO - 2, TE
килограмм
625,0
SICOGREEN-P Economy
N - 10, P - 42, K - 10, MgO - 3, TE
SICOGREEN-K Economy
N - 10, P - 10, K - 40, MgO - 2, TE

Cu с агентом - 0,05,
Fe с агентом - 0,12,
Mn с агентом - 0,10,
Mo с агентом - 0,03,
Zn с агентом - 0,12,
гуминовые кислоты (гуматы)-7, гидроксикарбоновые кислоты-0,60, аминокислоты-2,40
литр
402,0
357.
Удобрение гуминовое жидкое "ТЕРРА7"
Nорганический-1,43, K2O-6,2,
Na-5,2, P2O5-2,3
литр
1785,5
358.
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N - 36
литр
900,0
359.
Жидкое комплексное микроудобрение "Зеромикс"
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8;
Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
литр
4500,0
360.
SICOGREEN-B Economy
N-20, P - 20, K - 20, MgO - 2, TE
килограмм
625,0
SICOGREEN-P Economy
N-10, P - 42, K - 10, MgO - 3, TE
SICOGREEN-K Economy
N-10, P - 10, K - 40, MgO - 2, TE

361.
SICOGREEN-L super P
N - 6,5, P - 25, K - 6,5, TE
литр
2000,0
362.
ВИ-АГРО әмбебап сұйық микротыңайтқышы
N-26,6-31-48%; MgO-2,8-3,48%;
Fe-0,017-0,38%; SO3-0,22-2,07%;
B-0,23-5,2%; Cu-0,17-0,38%;
Zn-0,009-0,38%;
Mn-0,24-1,014%; Co-0,002-0,008%; Mo-0,002-0,012%
литр
669,5
363.
Ви-Агро-Альфа кешенді сұйық тыңайтқышы
N-4,16-6,66%, Р2О5-5,83-6,66%,
К2О-3,75-4,58%, SО3-3,33-4,16%,
Fe - 0,5-0,83%, В - 0,5-0,83%,
Cu - 0,66-0,83%, Zn - 0,66-0,83%,
Mn-0,5-0,83%, Мо-0,008-0,016%,
о -0,004-0,008%
литр

361.
SICOGREEN-L super P
N - 6,5, P - 25, K - 6,5, TE
литр
2000,0
362.
Микроудобрение жидкое универсальное ВИ-АГРО
N-26,6-31-48%; MgO-2,8-3,48%;
Fe-0,017-0,38%; SO3-0,22-2,07%;
B-0,23-5,2%; Cu-0,17-0,38%;
Zn-0,009-0,38%; Mn-0,24-1,014%;
Co-0,002-0,008%; Mo-0,002-0,012%
литр
669,5
363.
Удобрение жидкое комплексное
Ви-агро-Альфа
N-4,16-6,66%, Р2О5-5,83-6,66%,
К2О-3,75-4,58%, SО3-3,33-4,16%,
Fe-0,5-0,83%, В - 0,5-0,83%,
Cu-0,66-0,83%, Zn-0,66-0,83%,
Mn-0,5-0,83%, Мо-0,008-0,016%,
Со-0,004-0,008%
литр

374.
"Оракул мультикомплекс" маркалы, "Оracle" кешенді минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-0,66, K2O-4,4,
SO3-3,6, Cu-0,8, Zn-0,8, B-0,6,
Fe-0,6, Mn-0,6, Mo-0,012, Co-0,005, колофермин
литр
2 580,0
375.
Оракул колофермин бора маркалы, "Оракул" микротыңайтқышы
B – 15,5, колофермин
(о.і. N – 6,0, колофермин - 28)
376.
Оракул колофермин мырыша маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Zn-12, колофермин (о.і.. N-5,2,
SO3-7,3, аминоқышқылдары-28,1)
377.
"Оракул сера актив" маркалы, "Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы
SO3-7,6, колофермин
(о.і. N-11,5, Na2O-19,7)
378.
Оракул колофермин меди маркалы, "Оракул" микротыңайтқышы
Cu - 10, колофермин (о.і. N - 8,9,
SO3 - 12,6, коламин - 20)
379.
Оракул колофермин железа маркалы, "Оракул" микротыңайтқышы
Fe - 6,5, колофермин (о.і. N - 7,3, SO3-9,3, аминоқышқылдары-8,9)
380.
Оракул колофермин марганца маркалы, "Оракул" микротыңайтқышы
Mn-5, колофермин (в т.ч. N-3,
SO3-7,5, аминоқышқылдары-13,9)
381.
"Оракул семена" маркалы, "Оракул" кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, P2O5-9,9, K2O-6,5, SO3-5,7,
Fe-1,5, Mn-1,5, Cu-0,54, Zn-0,54,
B - 0,18, Mo - 0,04, Co - 0,001, колофермин
литр
3 010,0
382.
Оракул колофермин молибден маркалы, "Оракул" микротыңайтқышы
Mo - 13, колофермин
(о.і.. N-7,1,
аминоқышқылдары-20,3)
литр
9 359,9
Ескертпе: Қысқартылған сөздердің толық жазылуы
N - азот;
EDTA - уксусты этилендиаминтетра;
Ca - кальций;
C - кальбит;
Mg - магний;
Ті - титан;
B - бор;
о.і - оның ішінде;
S - күкірт;
P - фосфор;
О - оттегі;
Si - кремний;
Cu - мыс;
Mn - марганец;
Н - сутегі;
К - калий;
Cl - хлор;
Mo - молибден;
Со - кобальт;
Fе - темір;
Vn - ванадий;
Zn - мырыш.

374.
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки:"Оракул мультикомплекс"
N-18, P2O5-0,66, K2O-4,4, SO3-3,6,
Cu-0,8, Zn-0,8, B-0,6, Fe-0,6, Mn-0,6, Mo-0,012, Co-0,005, колофермин
литр
2 580,0
375.
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин бора
B-15,5, колофермин
(в т.ч. N - 6,0, колофермин - 28)
376.
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин цинка
Zn - 12, колофермин
(в т.ч. N - 5,2, SO3 - 7,3,
аминокислоты - 28,1)
377.
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки
"Оракул сера актив"
SO3 – 7,6, колофермин
(в т.ч. N – 11,5, Na2O – 19,7)
378.
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин меди
Cu - 10, колофермин
(в т.ч. N-8,9, SO3-12,6, коламин-20)
379.
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин железа
Fe - 6,5, колофермин (в т.ч. N - 7,3,
SO3 - 9,3, аминокислоты - 8,9)
380.
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин марганца
Mn - 5, колофермин (в т.ч. N - 3,
SO3 - 7,5, аминокислоты - 13,9)
381.
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки
"Оракул семена"
N-2,0, P2O5-9,9, K2O-6,5, SO3 -5,7,
Fe-1,5, Mn-1,5, Cu-0,54, Zn-0,54,
B-0,18, Mo-0,04, Co-0,001,
колофермин
литр
3 010,0
382.
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин молибдена
Mo-13, колофермин
(в т.ч. N - 7,1, аминокислоты - 20,3)
литр
9 359,9
Примечание: Расшифровка аббревиатур
N - азот;
EDTA - уксусная этилендиаминтетра;
Ca - кальций;
C - кальбит;
Mg - магний;
Ті - титан;
B - бор;
в т.ч - в том числе;
S - сера;
P - фосфор;
О - кислород;
Si - кремний;
Cu - медь;
Mn - марганец;
Н - водород;
К - калий;
Cl - хлор;
Mo - молибден;
Со - кобальт;
Fе - железо;
Vn - ванадий;
Zn - цинк.