"Қызылорда облысының аумағында оларды бұзғаны үшін әкімшілік жауаптылық көзделген төтенше жағдайлар туындаған кезде қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті қамтамасыз ету, олардың алдын алу және жою жөніндегі қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 521 шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23798 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қызылорда облысының аумағында оларды бұзғаны үшін әкімшілік жауаптылық көзделген төтенше жағдайлар туындаған кезде қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті қамтамасыз ету, олардың алдын алу және жою жөніндегі қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 521 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7946 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов

О признании утратившим силу решения Кызылординского областного маслихата "Об утверждении правил по обеспечению общественного порядка и безопасности, предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, за нарушение которых предусмотрена административная ответственность при их возникновении на территории Кызылординской области" от 11 декабря 2020 года под № 521
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 июля 2021 года № 34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23798
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата "Об утверждении правил по обеспечению общественного порядка и безопасности, предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, за нарушение которых предусмотрена административная ответственность при их возникновении на территории Кызылординской области" от 11 декабря 2020 года под № 521 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7946);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов