Қызылорда облысы бойынша 2021 жылға арналған басым дақылдар тiзбесін және субсидия нормаларын, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 427 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25650 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша 2021 жылға арналған басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі бекітілсін.
2. "Басым дақылдардың тiзбесін және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 56 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7527 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қызылорда облысы әкімдігінің
2021 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 427 қаулысымен бекітілген
Қызылорда облысы бойынша 2021 жылға арналған басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары, сондай-ақ, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі
Басым дақылдар тізбесі
Субсидия нормасы (1 тоннаға), теңге
Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі, теңге
1
Мақсары

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидии, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2021 год по Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 8 декабря 2021 года № 427. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25650
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и норм субсидии, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2021 год по Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 18 июня 2020 года № 56 "Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7527).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Утверждены постановлением
акимата Кызылординской области
от 8 декабря 2021 года № 427
Перечень приоритетных культур и нормы субсидии, а также объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2021 год по Кызылординской области
Перечень приоритетных культур
Норма субсидий (на 1 тонну), тенге
Объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, тенге
1
Сафлор