"2021-2023 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №425-73/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 17-3/9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 8146 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 425-73/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7971 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қосшыңырау ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 75 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 286 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69 968 мың теңге;
2) шығындар – 79 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4153 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4153 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года №425-73/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 8 февраля 2021 года № 17-3/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 февраля 2021 года № 8146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2020 года № 425-73/8 "О бюджете сельского округа Косшынырау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7971, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косшынырау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 75 248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 286 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 968 тысяч тенге;
2) расходы – 79 401 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4153 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4153 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4153 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.