Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 82-13/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25514 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 404-72/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7953 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қызылорда қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 50 871 075,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 703 165,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719 861,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 400 146,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 047 902,4 мың теңге;
2) шығындар – 55 112 595,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 664 744,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 725 665,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 921,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 907 763,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 907 763,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 260 833,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2020 года № 404-72/1 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 2 декабря 2021 года № 82-13/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25514. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2021-2023годы" от14 декабря 2020 года № 404-72/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7953) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 871 075,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 703 165,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719 861,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 400 146,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 047 902,4 тысяч тенге;
2) затраты – 55 112 595,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 664 744,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 725 665,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 921,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 907 763,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 907 763,6 тысяч тенге;
поступление займов – 7 260 833,9 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 8 042 268,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 689 198,3 мың теңге.";
аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қызылорда қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 108 862,5 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 82-13/1 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 404-72/1 шешіміне 1 қосымша
Қызылорда қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

погашение займов – 8 042 268,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 689 198,3 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4.Утвердить резерв местного исполнительного органа города Кызылорда в сумме 108 862,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 2 декабря 2021 года № 82-13/1
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 14 декабря 2020 года № 404-72/1
Бюджет города Кызылорда на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5