Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 439 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 95 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қыркүйекте № 24191 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 439 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8021 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 710 972,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 300 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 794,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 138 225,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 18 191 705,9 мың теңге;
2) шығындар – 20 897 294,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 30 487 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 43 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 48 782 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 48 782 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 265 590,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 265 590,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 439
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 августа 2021 года № 95. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2021 года № 24191. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 439 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8021) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 710 972,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 300 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 794,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138 225,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 191 705,9 тысяч тенге;
2) затраты – 20 897 294,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 487 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 43 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 48 782 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 48 782 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 265 590,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 265 590,6 тысяч тенге;
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 206
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11 206
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 699 518
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
349 194
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
349 194
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
349 194
2
Әлеуметтiк көмек
1 294 219
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 294 219
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
697 883
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 812
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
22 102
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
486
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 847
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
143 777
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143 334
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
170 395
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
83 583
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 105
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
56 105
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 555
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
16 002
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
37 548
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 262 287,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
692 941
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
526
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
526
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 206
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11 206
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 699 518
1
Социальное обеспечение
349 194
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
349 194
010
Государственная адресная социальная помощь
349 194
2
Социальная помощь
1 294 219
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 294 219
004
Программа занятости
697 883
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 812
007
Жилищная помощь
22 102
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
486
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 847
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
143 777
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143 334
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
170 395
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
83 583
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 105
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
56 105
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 555
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
16 002
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
37 548
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 262 287,2
1
Жилищное хозяйство
692 941
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
526
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
526
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)