Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы №110 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 181 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26172 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арал аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 8 қарашадағы № 110 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6037 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 8 ноября 2017 года № 110
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2021 года № 181. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26172
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 8 ноября 2017 года № 110 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6037).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов