2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 8133 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 қазандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 21.10.2021 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 20 января 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 января 2021 года № 8133. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 21 октября 2021 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 21.10.2021 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар осы қаулының 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере двух процентов на 2021 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулыны Қызылорда облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамсыз ету "Қазалы ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 20 қаңтардағы № 7
қаулысына 1-қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
"СПК Қызылорда-Балық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
80
2
2
"Жылу-ХХІ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
60
2
3
Жеке кәсіпкер
"Игликов Т"
60
2
Қазалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 20 қаңтардағы № 7
қаулысына 2-қосымша
2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
Жеке кәсіпкер
"Игликов Т"
60
2
Қазалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 20 қаңтардағы № 7
қаулысына 3-қосымша
2021 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердіңтізімдік санынан
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

2. Контроль за обеспечением государственной регистраций настоящего постановления в департаменте юстиции Кызылординской области возложить на коммунальное государственное учереждение "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Казалинского района" Кызылординской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Казалинского района
от 20 января 2021 года № 7
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников(%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "СПК Кызылорда-Балык"
80
2
2
Товарищество с ограниченной
ответственностью "Жылу-ХХІ"
60
2
3
Индивидуальный предприниматель "Игликов Т"
60
2
Приложение 2 к постановлению
акимата Казалинского района
от 20 января 2021 года № 7
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников(%)
1
Индивидуальный предприниматель "Игликов Т"
60
2
Приложение 3 к постановлению
акимата Казалинского района
от 20 января 2021 года № 7
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников(%)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области"