"Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы №7 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудан әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 202 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25862 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 1-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7218 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазалы ауданының қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Уразбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Казалинского района от 20 января 2020 года №7 "О некоторых вопросах исполнения бюджета"
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 14 декабря 2021 года № 202. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 0 декабря 2021 года № 25862
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района от 20 января 2020 года № 7 "О некоторых вопросах исполнения бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7218).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов Казалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Уразбаев