Қазалы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 151 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қаңтарда № 26429 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 11 бабының 1 тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазалы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Қазалы ауданының жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 25-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің 26 қосымшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданындық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 2-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 3-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 4-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 5-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 6-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 7-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 8-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 9-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 10-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 11-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 12-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 13-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 14-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 15-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 16-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 17-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 18-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 19-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 20-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 21-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 22-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "____"_____________
№____ шешіміне 23-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 24-қосымшасы
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 25-қосымшасы
Қазалы ауданында жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Аймақтардың шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
2
3
1
Қазалы қаласы
I

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентовк базовым ставкам платыза земельные участкиКазалинского района
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2021 года № 151. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 января 2022 года № 26429
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Казалинского районасогласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициентык базовым ставкам платы за земельные участки Казалинского района согласно приложению 25 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Казалинского районного маслихата, согласно 26 приложению к настоящему решению
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 2 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 7 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 8 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 9 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 10 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 11 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 12 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 13 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 14 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 15 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 16 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 17 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 18 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 19 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 20 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 21 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 22 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 23 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 24 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Приложение 25 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в Казалинском районе
№ зоны
Границы зон
Поправочные коэффициенты
1
2
3
1
город Казалинск
I

001,002 аймақ шекарасы
1,5
Аймақтың солтүстігі К-2-1 қашыртқыдан басталады. Әрі қарай оңтүстікке дамбының бойымен Жансүгіров көшесіне дейін, одан Жансүгіров көшесінің бойымен Қазалы, Жанқожа, Мергенбаев, Қорқыт ата, Ерлепесов көшелерінің бойымен және каналдың дамбасымен Түктібаев көшесіне дейін. Әрі қарай солтүстік батысқа Жамбыл көшесіне дейін. Одан солтүстік шығысқа Қырғыз арық каналы, Жанқожа батыр көшесі, айналма жолдың бойымен "Қазалы жөндеу" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне баратын жолмен К-2-1 қашыртқыға дейін.
II
001,002 аймақ шекарасы
1,0
Аймақтын шекарасы Қазалы қаласының бекітілген шегін бойлап, бірінші аймақтың жерлерінен тыс өтеді.
2
Әйтеке би кенті
I

квартал 001, 002
1,5
Северная граница участка начинается с коллектора К-2-1. Далее на юг по дамбе до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова далее по улицам Казалы, Жанкожа батыра, Мергенбаева, Коркыт ата, Ерлепесова, по каналу до улицы Туктибаева. Далее на северо-запад до улицы Жамбыла, на северо-восток вдоль канала Кыргыз, по улице Жанкожа батыра, вдоль объездной автомобильной дорогей, далее по автомобильной дороге в сторону Товарищества с ограниченной ответственностью "Казалы ремонт" и далее до коллектора К-2-1.
II
квартал 001, 002
1,0
Граница участка включают границы города Казалинск и земли расположенные за пределами земель первой зоны.
2
поселок Айтеке би
I

001,002,003,004,005,006 аймақтар шекаралары
2,0
Аймақтың солтүстігі "Батыс Европа - Батыс Қытай" трассасынан Әйтеке би кентіне кіретін автомобиль жолымен Ы.Жақаев көшесі қиылысқан жерден басталады. Әрі қарай Ы.Жақаев көшесінің бойымен солтүстік шығысқа, оңтүстік шығысқа бесінші тұрғын квартал ауданың жағалайтын автомобиль жолымен теміржолдан өтетін өтпе жолмен солтүстік батысқа теміржолдың бойымен М.Әуезов көшесіне дейін. Одан оңтүстік батысқа М.Әуезов көшесімен Біржан сал көшесіне дейін, әрі қарай оңтүстік шығысқа Біржан сал көшесін бойлап Бөріқұлақов көшесімен қыйылысқан жерге дейін, одан Бөріқұлақов көшесімен батысқа Водоканалдың жетінші насос станциясына дейін, одан оңтүстік шығысқа Сырдария өзені бойында орналасқан Су айдайтын қондырғы орналасқан бағытқа каналды жағалап, екінші тұрғын кварталдағы автомобиль жолымен батысқа Қараарық каналына дейін. Әрі қарай каналдың бойымен оңтүстік батысқа кенттің бұрынғы шекарасына дейің. Одан кенттің ескі шекарасымен оңтүстік батысқа, Қазалы қаласына баратын бағытта кенттің оңтүстігінде орналасқан тұрғын үйлер кварталы басталатын жердегі көшеге дейін. Осы көшенің бойымен солтүстік батысқа кенттің ескі шекарасына дейін. Әрі қарай осы шекараны бойлап солтүстік шығысқа, солтүстік батысқа каналды кесіп өтіп Ақарық каналына дейін, одан каналдың бойымен батысқа Ғ.Мұратбаев ауылына баратын автомобиль жолымен қиылысқан жерге дейін. Аймақтың шекарасы автомобиль жолын бойлап солтүстік шығысқа Бөріқұлақов көшесімен қиылысқан жерде тоқталады. Әрі қарай солтүстік батысқа, солтүстік шығысқа сыртқы автомобиль жолын бойлап, теміржолдың үстінен өтетін өтпе жолмен жүріп, Ы.Жақаев көшесінен тоқталады.
II
1 учаске (001 аймақ шекарасы)
1,5
Әйтеке би кентінің ескі шекарасымен Ғ.Мұратбаевқа баратын автомобиль жолымен қиылысатын жерден басталып, Ақарық каналы бойымен аудан әкімшілігінің артынан жүретін автомобиль жолымен каналға дейін. Одан әрі солтүстік батысқа ескі шекарамен бастапқы нүктеге дейін.
2 учаске (001,002 аймақ шекаралары)
Әйтеке би кентіндегі Бөріқұлақов көшесі Ғ.Мұратбаев ауылына баратын автомобиль жолымен қиылысатын жерден бастап, оңтүстік батысқа автомобиль жолымен Ақарық каналына, одан каналдың бойымен, автомобиль жолымен Алтын көпірден өтіп кенттің ескі шекарасымен Су айдайтын қондырғыға баратын жолды айналып өтіп Ақарық каналы жанынан солтүстік шығысқа, екінші тұрғын кварталдағы автомобиль жолымен Водоканалдың жетінші насос станциясына дейін. Одан шығысқа Бөріқұлақов көшесі, Біржан сал, М.Әуезов көшелерімен теміржолға дейін. Одан шығысқа теміржолды бойлап өтпе жолмен, әрі қарай кенттің солтүстігінде жолмен Ы.Жақаев көшесімен Әйтеке би кентіне баратын автомобиль жолымен теміржолдан өтетін өтпе жолмен, одан айналма жолмен Бөріқұлақов көшесіне дейін.

квартал 001,002,003,004,005,006
2,0
Северная часть зоны начинается с места пересечения автомобильной дороги к поселку Айтеке би, начиная с трассы "Западная Европа-Западный Китай" и до улицы Ы.Жахаева. Далее по улице Ы.Жахаева на северо-восток, с юго-востока по автомобильной дороге вдоль пятого жилого квартала, далее по переезду через железную дорогу, на северо-запад вдоль железной дороги до улицы М.Ауезова. Далее на юго-запад по улице М.Ауезова до улицы Биржан сал, далее на юго-восток по улице Биржан сал до улицы Борикулакова, далее по улице Борикулакова на запад до седьмой насосной станции Водоканала, на юго-восток вдоль канала, начинающего с водокачки, расположенного на дамбе реки Сырдарьи, далее по автомобильной дороге вдоль второго жилого квартала на запад до канала Караарык. Далее по каналу на юго-запад до старой границы поселка. Далее по старой границе поселка на юго-запад в направлении города Казалинск, где начинаются жилые кварталы поселка. Далее на северо-запад вдоль канала, по старой границе поселка, на северо восток, с северо-запада до канала Акарык, далее по каналу на запад до пересечения с автомобильной дорогой, идущей в село Г. Муратбаева. Далее граница зоны идут вдоль автомобильной дороги на северо восток до пересечения с улицей Борикулакова. Далее на северо-запад, вдоль внешней автомобильной дороги поселка, через железнодорожный переезд до улицы Ы.Жахаева.
II
1 участок (квартал 001)
1,5
Граница участка начинается с пересечения старой границы поселка с улицей Айтеке би, далее с автомобильной дорогей, идущей в село Г. Муратбаева вдоль канала Акарык, по автомобилной дороге, проходящей рядом с районным акиматом до канала. Далее на северо-запад вдоль старой границы поселка до первоначальной точки.
2 участок (квартал 001, 002)
Граница участка начинается с места пересечения улицы Борикулакова с автомобильной дорогой идущей в село Г. Муратбаева, далее на юго-запад до канала Акарык, далее вдоль канала через мост (Золотой мост), вдоль старой границы поселка, пересекая автомобильные дорогу, идущую в сторону водокачки канал (Акарык) и далее на северо-восток, далее по автомобильной дороге огибая второй жилой квартал до насосной станции седьмого Водоканала. Далее на восток по улицам Борикулакова, Биржан сал, М.Ауезова до железной дороги. Далее на восток вдоль железной дороги до переезда, далее по северной дороге поселка до улицы Ы.Жахаева, далее по автомобильной дороге в поселок Айтеке би, через переезд, далее по автомобильной дороге до объездной улицы Борикулакова.

3 учаске (002,003,004,006,005 аймақ шекаралары)
Әйтеке би кентінің оңтүстігіндегі ескі шекарасының құрамындағы жерлерді қамтиды. Учаскенің шекарасы тұрғын үйлер кварталының көшесінен басталып, ескі шекараның бойымен оңтүстікке Қазалы қаласының шекарасымен, солтүстік шығысқа каналға дейін, одан каналдың бойымен бастапқы нүктеге дейін.
III
1 учаске (001 аймақ шекарасы)
1,0
Әйтеке би кентінің оңтүстік батысындағы Қазалы қаласына дейінгі ескі шекарамен Ғ.Мұратбаев ауылына баратын автомобиль жолымен шектесетін жаңадан қосылған кварталды қамтиді.
2 учаске (002,004,005,006 аймақ шекаралары)
Әйтеке би кентінің батысындағы кенттің сыртқа автомобиль жолы Ақарық каналымен шектесетін жерден бастап, кенттің жаңа шекарасын бойлап солтүстік шығысқа, оңтүстік шығысқа, одан оңтүстік батысқа, Ақарық каналын кесіп өтіп, әрі қарай солтүстік батысқа кенттің оңтүстігіндегі ескі шекарасына дейін. Одан кенттің ескі шекарасымен солтүстік шығысқа, солтүстік батысқа, оңтүстік батысқа бастапқы нүктеден аяқталады.
3
Ауылдық елді мекендердің аймақтарының шекаралары
I
Сарыкөл ауылдық округі: Абай ауылы елді мекен шекарасының шегінде (037)
1,0
Өркендеу ауылдық округі: Жанкент елді мекен шекарасының шегінде (021)
Бірлік ауылдық округі: Бірлік елді мекен шекарасының шегінде (011)
Аранды ауылдық округі: Қожабақы елді мекен шекарасының шегінде (009)
Майдакөл ауылдық округі: Бекарыстан би елді мекен шекарасының шегінде (031)
Ғ. Мұратбаев ауылдық округі: Ғ. Мұратбаев елді мекен шекарасының шегінде (027)
Басықара ауылдық округі: Басықара елді мекен шекарасының шегінде (016)
Құмжиек ауылдық округі: Қ. Пірімов елді мекен шекарасының шегінде (024)
Қарашеңгел ауылдық округі: Жалаңтөс батыр елді мекен шекарасының шегінде (022)
Көларық ауылдық округі: Ақтан батыр елді мекен шекарасының шегінде (023)
Арықбалық ауылдық округі: Жаңқожа батыр елді мекен шекарасының шегінде (007)
Алға ауылдық округі: Түктібаев елді мекен шекарасының шегінде (007)
Ақжона ауылдық округі: Майдакөл елді мекен шекарасының шегінде (008)
Майлыбас ауылдық округі: Ақсуат елді мекен шекарасының шегінде (032) Байқожа елді мекен шекарасының шегінде
Бозкөл ауылдық округі: Бозкөл елді мекен шекарасының шегінде (017)
Қызылқұм ауылдық округі: Кәукей елді мекен шекарасының шегінде (028)
Сарыбұлақ ауылдық округі: Сарбұлақ елді мекен шекарасының шегінде (036)
Тасарық ауылдық округі: Тасарық елді мекен шекарасының шегінде (018) Лақалы елді мекен шекарасының шегінде (020)
Шәкен ауылдық округі: Шәкен елді мекен шекарасының шегінде (014) Шилі елді мекен шекарасының шегінде (013)
Қазалы ауданының мәслихатының
2021 жылғы "7" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 26-қосымшасы

3 участок (квартал 002,003,004,006,005)
Граница участка включает земли расположенные на юге поселка Айтеке би, начинается с улицы граничащей с жилыми кварталами, далее по старой границе поселка в южное направление вдоль границы с города Казалинск, далее на северо-восток до канала, вдоль канала до первоначальной точки.
III
1 участок (квартал 001)
1,0
Граница участка идут вдоль южной границы поселка Айтеке би, на юго-запад до границы города Казалинска, далее по автомобильной дороги до села Г. Муратбаева, включая дополнительно предоставленные земли.
2 участок (квартал 002,004,005,006)
Граница участка начинается с автомобильной дорогей, расположенной на западе поселка Айтеке би, и доходит до канала Акарык, далее по новой границе поселка на северо-восток, с юго-востока, далее на северо-запад через канал Акарык, с северо-запада до старой южной границы поселка.
3
Границы зон сельских населенных пунктов
I
Сарыкольский сельский округ: в черте границы населенного пункта Абай (037)
1,0
Уркендеуский сельский округ: в черте границы населенного пункта Жанкент (021)
Бирликский сельский округ: в черте границы населенного пункта Бирлик (011)
Арандинский сельский округ: в черте границы населенного пункта Кожабахы (009)
Майдакольский сельский округ: в черте границы населенного пункта Бекарыстан би (031)
Муратбаевский сельский округ: в черте границы населенного пункта Г. Муратбаева (027)
Басыкаринский сельский округ: в черте границы населенного пункта Басыкара (016)
Кумжиекский сельский округ: в черте границы населенного пункта К. Примов (024)
Карашенгельский сельский округ: в черте границы населенного пункта Жалантос батыр (022)
Кольарыкский сельский округ: в черте границы населенного пункта Актан батыр(023)
Арыкбалыкский сельский округ: в черте границы населенного пункта Жанкожа батыр (007)
Алгинский сельский округ: в черте границы населенного пункта Туктибаева (007)
Акжонский сельский округ: в черте границы населенного пункта Майдакол (008)
Майлыбасский сельский округ: в черте границы населенного пункта Аксуат (032) в черте границы населенного пункта Байкожа
Бозкольский сельский округ: в черте границы населенного пункта Бозкол (017)
Кызылкумский сельский округ: в черте границы населенного пункта Каукей (028)
Сарбулакский сельский округ: в черте границы населенного пункта Сарбулак (036)
Тасарыкский сельский округ: в черте границы населенного пункта Тасарык (018) в черте границы населенного пункта, Лакалы (020)
Шакенский сельский округ: в черте границы населенного пункта Шакен (014) в черте границы населенного пункта Шили (013)
Приложение 26 к решению
Казалинского районного маслихата
от "7" декабря 2021 года № 151

1. Қазалы аудандық мәслихатының "Жерлері аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 74 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4405 болып тіркелген).
2. Қазалы аудандық мәслихатының "Жерлері аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 270 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4853 болып тіркелген).
3. Қазалы аудандық мәслихатының "Жерлері аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 21 тамыздағы № 342 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5731 болып тіркелген)

1. Решение Казалинского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" от 19 декабря 2012 года № 74 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов под N 4405).
2. Решение Казалинского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" от 24 декабря 2014 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов под N 4853).
3. Решение Казалинского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки" от 21 августа 2015 года № 342 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов под N 5731).