2021 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 249 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8185 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 4 марта 2021 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2021 года № 8185
В соответствии с подпунктом 7), 8) сатьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройста лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. 2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Омаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Ж. Омаров
2021 жылғы 4 наурыздағы № 249
қаулысына 1-қосымша
2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскер
лердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (пайыз) жұмыскерлердің тізімдік санынан
1
"Ораз Ахун ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройста лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Омарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Кармакшинского района Ж. Омаров
Приложение 1 к постановление
от 4 марта 2021 года № 249
Квота рабочих мест для трудоустройтва лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Наименование организации
Списочная
численность работников (человек)
Размер квоты (процент) от списочной
численности работников
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ораз Ахун ЛТД"