Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №404 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 тамызда № 24035 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 404 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7950 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 103 788,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 197 403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 897 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 574 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 17 857 914,3 мың теңге;
2) шығындар – 19 361 431,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 99 282,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 219 386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 103,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 820 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 5 820 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362 746 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 362 746 мың теңге;
қарыздар түсімі – 218 775 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 120 103,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 074,9 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №404
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2021 года № 24035. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 404 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7950) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 103 788,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 197 403 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 897 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 574 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 857 914,3 тысяч тенге;
2) затраты – 19 361 431,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 99 282,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 219 386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 103,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 820 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 5 820 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -362 746 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362 746 тысяч тенге;
поступление займов – 218 775 тысяч тенге;
погашение займов – 120 103,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 074,9 тысяч тенге.".

5 017
12
халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын қоса қаржыландыруға
8 400
13
"Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы "Байқоңыр" шекара бекетіне күрделі жөндеу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
6 910,60
14
"Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы "Байқоңыр" шекара бекетіне күрделі жөндеу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 133,60
15
"Қармақшы ауданы "Қуаңдария" әскери бөлімі ғимаратына күрделі жөндеу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
1 831,10
16
"Қармақшы ауданы "Қуаңдария" әскери бөлімі ғимаратына күрделі жөндеу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 168,20
17
суландыру қондырғыларын құжаттандыруға
3 196
Нысаналы даму трансферттер:
163 929
1
"Қармақшы ауданы, Төретам кентінде сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
15 987
2
"Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау. І-ші кезек, І-кезең. Су бұру" жобасын қоса қаржыландыру
92 676
3
"Қармақшы ауданы "Жаңадария" шекара заставасын электрмен жабдықтауға күн электр станциясының құрылысы" жобасының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу
3 421,20
4
"Қармақшы ауданы "Жаңадария" шекара заставасын электрмен жабдықтауға күн электр станциясының құрылысы" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
455,90
5
"Қармақшы ауданы "Қосшын" шекара заставасын электрмен жабдықтауға күн электр станциясының құрылысы" жобасының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу
3 421,20
6
"Қармақшы ауданы "Қосшын" шекара заставасын электрмен жабдықтауға күн электр станциясының құрылысы" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
455,90
7
"Қармақшы ауданы "Шопанқазған" шекара заставасын электрмен жабдықтауға күн электр станциясының құрылысы" жобасының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу
3 421,20
8
"Қармақшы ауданы "Шопанқазған" шекара заставасын электрмен жабдықтауға күн электр станциясының құрылысы" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
455,90
9
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жаңадария шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,60
10
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жаңадария шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
11
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Қосшын шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,60
12
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Қосшын шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
13
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Шопанқазған шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,60
14
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Шопанқазған шекара бекеті аумағының қоршауларын техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
15
"Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қоршауларды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу

5 017
12
на софинансирование жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
8 400
13
Разработка проектно-сметной документации проекта "Капитальный ремонт зданий отдела пограничного поста "Байконур"
6 910,60
14
Проведение государственной экспетризы проекта "Капитальный ремонт зданий отдела пограничного поста "Байконур"
1 133,60
15
Разработка проектно-сметной документации проекта "Капитальный ремонт военной части "Куандария"
1 831,10
16
Проведение государственной экспертизы проекта "Капитальный ремонт военной части "Куандария"
1 168,20
17
на документацию водных установок
3 196
Целевые трансферты на развитие:
163 929
Софинансирование проекта "Строительство систем водоснабжения в поселке Торетам Кармакшинского района"
15 987
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения города Байконыр Кызылординской области. I – очередь, I – этап. Водоотведение"
92 676
3
Разработка проектно-сметной документации проекта "Строительство солнечной электростанции для электроснабжения пограничной заставы Жанадария Кармакшинского района
3 421,20
4
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство солнечной электростанции для электроснабжения пограничной заставы Жанадария Кармакшинского района
455,90
5
"Разработка проектно-сметной документации проекта "Строительство солнечной электростанции для электроснабжения пограничной заставы Косшын Кармакшинского района
3 421,20
6
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство солнечной электростанции для электроснабжения пограничной заставы Косшын Кармакшинского района
455,90
7
"Разработка проектно-сметной документации проекта "Строительство солнечной электростанции для электроснабжения пограничной заставы Шопанказган Кармакшинского района
3 421,20
8
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство солнечной электростанции для электроснабжения пограничной заставы Шопанказган Кармакшинского района
455,90
9
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Жанадария Кармакшинского района Кызылординской области"
959,60
10
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит оргаждения приграничной части Жанадария Кармакшинского района Кызылординской области"
235,90
11
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Косшын Кармакшинского района Кызылординской области"
959,60
12
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Косшын Кармакшинского района Кызылординской области"
235,90
13
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Шопанказган Кармакшинского района Кызылординской области"
959,60
14
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Шопанказган Кармакшинского района Кызылординской области"
235,90
15
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения в отделе пограничного поста "Байконур""

604,80
16
"Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қоршауларды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,90
17
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы "Қуандария" шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу
959,70
18
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы "Қуандария" шекара бекеті аумағының қоршауларына техникалық қорғаныстарды орната отырып, салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
235,80
19
Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілері
7 646
20
Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Газбен жабдықтау желілері
3 101
21
Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Электрмен жабдықтау желілері
3 018
22
Қызылорда облысының Байқоныр қаласында 50-пәтерлік 5 тұрғын үй құрылысы. Жылумен жабдықтау желілері
24 247
Барлығы:
783 437,50
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 тамыздағы № 64
шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2020 жылғы " 23 " желтоқсандағы №404
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 744 610
1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
942 596
2
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 602
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
67 093
4
еңбек нарығын дамыту
523 967
5
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеру
106 581
6
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеу
49 218
7
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
960 309
8
халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алу
84 000
9
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
1 244
Нысаналы даму трансферттер:

604,80
16
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения в отделе пограничного поста "Байконур""
235,90
17
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Куандария Кармакшинского района Кызылординской области"
959,70
18
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство с установкой технических защит ограждения приграничной части Куандария Кармакшинского района Кызылординской области"
235,80
19
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Науржные сети водоснабжения и канализации.
7 646
20
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети газоснабжения.
3 101
21
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети электроснабжения.
3 018
22
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр Кызылординской области. Сети теплоснабжения.
24 247
Всего:
783 437,50
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 10 августа 2021 года № 64
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от " 23 " декабря 2020 года №404
Целевые трансферты в районный бюджет на 2021 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
2 744 610
1
выплата государственной адресной социальной помощи
942 596
2
размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 602
3
обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
67 093
4
развитие рынка труда
523 967
5
повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
106 581
6
установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
49 218
реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских насленных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
960 309
8
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
84 000
9
увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
1 244
Целевые трансферты на развитие:

2 738 728
1
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы 50-пәтерлік бес тұрғын үй құрылысы
1 225 223
2
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау. І-ші кезек, І-кезең. Су бұру
808 532
3
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Төретам кентінде сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы
143 888
4
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласындағы 50 пәтерлі 5 тұрғын үй құрылысы. Сыртқы ауыз сумен жабдықтау және кәріз су желілері
68 818
5
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласындағы 50 пәтерлі 5 тұрғын үй құрылысы. Газбен жабдықтау желілері
27 919
6
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласындағы 50 пәтерлі 5 тұрғын үй құрылысы. Электрмен жабдықтау желілері
27 169
7
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласындағы 50 пәтерлі 5 тұрғын үй құрылысы. Жылумен жабдықтау желілері
218 229
8
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
218 950
Барлығы:
5 483 338

2 738 728
Строительство пяти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр, Кызылординской области
1 225 223
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения города Байконыр, Кызылординской области. I – очередь, I – этап. Водоотведение
808 532
Строительство систем водоснабжения в поселке Торетам, Кармакшинского района, Кызылординской области
143 888
4
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр, Кызылодинской области. Наружные сети водоснабжения и канализации
68 818
5
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр, Кызылодинской области. Сети газоснабжения
27 919
6
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр, Кызылодинской области. Сети электроснабжения
27 169
7
Строительство 5-ти 50-ти квартирных жилых домов в городе Байконыр, Кызылодинской области. Сети теплоснабжения
218 229
8
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы, Кармакшинского района, Кызылординской области
218 950
Всего:
5 483 338