Қармақшы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 108 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қармақшы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 205 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6482 болып тіркелген);
2) "Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 205 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 266 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6949 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов

О признании утратившими силу некоторых решений Кармакшинского районного маслихата
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 108
В соответствии с статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кармакшинского районного маслихата:
1) Решение Кармакшинского районного маслихата от 23 октября 2018 года № 205 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кармакшинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6482);
2) Решение Кармакшинского районного маслихата от 23 октября 2019 года № 266 "О внесении изменения в решение Кармакшинского районного маслихата 23 октября 2018 года № 205 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Кармакшинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6949).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов