Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кенті әкімінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 81 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8235 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Жалағаш кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш кентіндегі келесі атауы жоқ көшелерге:
1) “Береке” учаскесіндегі №1 көшеге “Аяған Боханов” есімі;
2) “Береке” учаскесіндегі №2 көшеге “Махметхан Әбішев” есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш кентінің әкімі Г. Телибаев

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима поселка Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области от 30 марта 2021 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 апреля 2021 года № 8235
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3 аким поселка Жалагаш РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим безымянным улицам в поселке Жалагаш:
1) улице №1 в участке “Береке” имя “Аяған Боханов”;
2) улице №2 в участке “Береке” имя “Махметхан Әбішев”.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Жалагаш Г. Телибаев