“2021 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 185 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 158 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 қыркүйекте № 24231 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасы Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “2021 жылға Жалағаш ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 185 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7935 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов

О признании утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 20 декабря 2020 года № 185 “Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2021 год”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 августа 2021 года № 158. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2021 года № 24231
В соответствии cо статьями 27 и 50 Законa Республики Казахстан “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Жалагашского района от 20 декабря 2020 года № 185 “Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Жалагашскому району на 2021 год” (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7935).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов