2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 159 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 8132 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 526 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 06.12.2021 № 526 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 19 января 2021 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 января 2021 года № 8132. Утратило силу постановлением акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 6 декабря 2021 года № 526
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 06.12.2021 № 526 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудостройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудостройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудостройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год согласно приложениям 1, 2, и 3 к настоящему постановлению.