"Қыраш ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №603 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 48 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 8286 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабынының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қыраш ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №603 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8077 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қыраш ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттердің түсімі – 42 290 мың теңге;
2) шығындар – 44 880,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0: қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 345,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №603 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 марта 2021 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 апреля 2021 года № 8286
В соответствии с пункта 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №603 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8077, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 44 535,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 204 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 290 тысяч тенге
2) затраты – 44 880,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 345,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;

2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс ІIІ сессиясының төрағасы М. Балкожаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 31 наурыздағы № 48
шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 603
шешіміне 1-қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной IІI сессии Жанакорганского районного маслихата М. Балкожаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 31 марта 2021 года № 48
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 603
Бюджет сельского округа Кыраш на 2021 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование