"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 98 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24335 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 576 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8024 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 20 790 019,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 403 608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 071,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59 955,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 309 385,7 мың теңге;
2) шығындар – 21 407 238,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 216 415,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 358 791,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142 376 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -833 633,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 833 633,4 мың теңге.
қарыздар түсімі – 358 791,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 143 445,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 576 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 8 сентября 2021 года № 98. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24335. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 576 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8024) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 20 790 019,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 403 608,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 071,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 955,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 309 385,7 тысяч тенге;
2) затраты – 21 407 238,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –216 415,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 358 791,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 142 376,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 833 633,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 833 633,4 тысяч тенге;
поступление займов – 358 791,0 тысяч тенге;
погашение займов – 143 445,9 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 618 288,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 98
шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 576 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

используемые остатки бюджетных средств – 618 288,3 тысяч тенге.".
Приложение 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 8 сентября 2021 года № 98
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 576
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

59 434,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 330,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 313 662,5
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
62 018,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 118,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39 900,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
41 293,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41 293,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 293,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
154 139,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 708,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 818,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 890,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 725,2
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
35 725,2
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
17 810,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 810,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
60 896,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 737,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 159,0
02
Қорғаныс
9 294,0
1
Әскери мұқтаждар
4 679,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 679,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 679,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 615,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 615,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 404,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 211,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 949,8
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
16 949,8

59 434,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 330,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 313 662,5
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
62 018,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
22 118,4
003
Капитальные расходы государственного органа
39 900,0
5
Планирование и статистическая деятельность
41 293,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41 293,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
41 293,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
154 139,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39 708,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30 818,0
013
Капитальные расходы государственного органа
8 890,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 725,2
040
Развитие объектов государственных органов
35 725,2
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
17 810,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
17 810,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
60 896,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
58 737,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 159,0
02
Оборона
9 294,0
1
Военные нужды
4 679,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 679,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 679,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 615,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 615,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 404,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 211,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 949,8
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
16 949,8

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 949,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
16 949,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 109 943,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
736 077,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
736 077,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
736 077,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 317 878,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 317 878,1
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
831 632,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
58 638,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 560,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
67,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 899,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
117 287,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23 628,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
192 666,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79 501,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55 988,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
55 988,8
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 040,8
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 601,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
42 347,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 120 437,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
242 775,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
335,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 949,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
16 949,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 109 943,9
1
Социальное обеспечение
736 077,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
736 077,0
010
Государственная адресная социальная помощь
736 077,0
2
Социальная помощь
1 317 878,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 317 878,1
004
Программа занятости
831 632,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
58 638,0
007
Оказание жилищной помощи
5 560,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
67,0
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 899,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
117 287,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 628,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
192 666,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79 501,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55 988,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
55 988,8
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 040,8
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 601,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
42 347,0
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
1 120 437,8
1
Жилищное хозяйство
242 775,0
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
335,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

546,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
881 416,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57 640,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
57 640,0
Бесарық елді мекенінде жаңадан ашылған учаскелерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы. Электрмен қамту
57 640,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 942,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
14 942,0
Сунақата, Еңбек, Екпінді, Төменарық елді мекендері ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйелерді дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттамаларды сараптамадан өткізу
183,0
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 743,0
Сүттіқұдық елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналғанжобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
1 007,5
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 217,0
Қожамберді елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
899,8
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 207,1
Жайылма елді мекені ішіндегі ауыз сумен қамтамасыз ету жүйені дамытуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
684,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
808 834,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
808 834,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сунақата ауылдық округі Еңбек елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
265 316,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Төменарық елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
412 097,0
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Екпінді елді мекеніндегі сумен жабдықтау желісін қайта құру және кеңейту
130 921,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
37 798,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 798,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
37 798,0
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеу

546,3
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
881 416,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57 640,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
57 640,0
Строительство инженерно-коммуникацмонной инфраструктуры для новых участков в населенном пункте Бесарык Жанакорганского района. Электроснабжение.
57 640,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 942,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
14 942,0
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенных пунктов Сунаката, Енбек, Екпинды, Томенарык
183,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
4 743,0
Проведениегосударственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Суттикудук
1 007,5
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
4 217,0
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Кожамберди
899,8
Разработка проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
3 207,1
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на развитие внутренней сети обеспечения питьевой водой населенного пункта Жайылма
684,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
808 834,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
808 834,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Енбек сельского округа Сунаката Жанакорганского района Кызылординской области
265 316,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Томенарык, Жанакорганского района Кызылординской области
412 097,0
Реконструкция и расширение водопроводной сети населенном пункте Екпинди, Жанакорганского района Кызылординской области
130 921,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
37 798,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 798,0
036
Развитие газотранспортной системы
37 798,0
Разработка проектно-сметной документации к проекту "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык Жанакорганского района и строительство газопровода к внутрипоселковым улицам Томенарык"

35 643,0
"Жаңақорған ауданы Төменарық елді мекеніне дейін жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салу және Төменарық ауылішілік көшелеріне газ құбырын салу" жобасын мемлекеттік сараптамадан өткізу
2 155,0
12
Көлiк және коммуникация
44 988,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 988,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
44 988,0
Жаңақорған ауданындағы "Самара-Шымкент-Екпінді" аудандық маңызы бар автомобиль жолдарындағы көпірді реконструкциялау
44 988,0
13
Басқалар
404 094,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92 215,5
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
92 215,5
Жаңақорған ауданы М.Нәлібаев ауылдық округіндегі "Бақытжан" шаруа қожалығын электрмен жабдықтау
92 215,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
295 489,5
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
295 489,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу
293 150,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақоған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу жобасын техникалық қадағалауға
2 339,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 389,0
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16 389,0
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
13 618,0
Науалық суару желісін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы ведомстводан тыс сараптамадан өткізу
2 771,0

35 643,0
Проведение государственной экспертизы проекта "Строительство подводящего газопровода высокого давления до населенного пункта Томенарык и строительство газопровода по внутрипоселковым улицам населенного пункта Томенарык Жанакорганского района"
2 155,0
12
Транспорт и коммуникации
44 988,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 988,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
44 988,0
Реконструкция моста на автомобильной дороге районного значения "Самара-Шымкент-Екпинди" Жанакорганского района
44 988,0
13
Прочие
404 094,0
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92 215,5
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
92 215,5
Электроснабжение крестьянского хозяйства "Бакытжан" сельского округа М. Налибаев Жанакорганского района
92 215,5
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
295 489,5
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
295 489,5
Строительство сервисной сети подвоза водопровода к жилым домам поселка Жанакоган Жанакорганского района Кызылординской области (за счет республиканского бюджета)
293 150,5
На технический надзор проекта строительства сервисной сети подведения водопровода к жилым домам поселка Жанакоган Жанакорганского района Кызылординской области
2 339,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 389,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
16 389,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
13 618,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство лотковой оросительной сети
2 771,0