Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Төменарық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 55 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 наурызда № 8226 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Төменарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Төменарық ауылдық округі, Төменарық ауылындағы атауы жоқ көшеге "Іскендір Құдияров" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Н. Кошкарбеков

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Томенарык Жанакорганского района Кызылординской области от 19 марта 2021 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 марта 2021 года № 8226
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3 аким сельского округа Томенарык РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Томенарык, сельского округа Томенарык, Жанакорганского района имя "Іскендір Құдияров".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Кошкарбеков