Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаманбай батыр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 204 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8306 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес, Жаманбай батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Жаманбай батыр ауылдық округі, Бесарық ауылындағы атауы жоқ көшеге "Қаратау" атауы берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ә. Абдуллаев

О присвоении наименования улицы
Решение акима сельского округа Жаманбай батыр Жанакорганского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 апреля 2021 года № 8306
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3 аким сельского округа Жаманбай батыр РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Бесарык сельского округа Жаманбай батыр Жанакорганского района наименование "Қаратау".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ә. Абдуллаев