Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Машбек Нәлібаев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 121 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 8312 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Машбек Нәлібаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Машбек Нәлібаев ауылдық округі, Ақжол ауылындағы атауы жоқ №2 көшеге "Әмірбек Бөлеков" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Машбек Нәлібаев ауылдық округінің әкімі О. Ильясов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Машбек Налибаев Жанакорганского района Кызылординской области от 23 апреля 2021 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2021 года № 8312
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3 аким сельского округа Машбек Налибаев РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице №2 в селе Акжол, сельского округа Машбек Налибаев, Жанакорганского района имя "Әмірбек Бөлеков".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Машбек Налибаев О. Ильясов