Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 107 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 8310 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына және "Жекешелендірудің 2021-2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 908 қаулысына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық меншіктегі ұйымның үлесі жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Т. Дуйсебаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 21 сәуірдегі № 107
қаулысына қосымша
Жекешелендірілетін аудандық коммуналдық меншіктегі ұйым – "Сырдария - Нұрдаулет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Объектінің атауы
Жекешелендіруге берілетін қатысу үлесінің мөлшері, %
Жекешелендірудің
түрі
Іске асырылу мерзімі, жыл
1
"Сырдария-Нұрдаулет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
Тендер
2021 жылғы қараша

О некоторых вопросах приватизации
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21 апреля 2021 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 апреля 2021 года № 8310. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 908 "О некоторых вопросах приватизации на 2021-2025 годы" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать долю организации, районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Т. Дуйсебаев
Приложение к постановлению
Акимата Сырдарьинского района
от 21 апреля 2021 года № 107
Приватизируемая организация районного коммунального имущества товарищество с ограниченной ответственностью "Сырдария - Нұрдаулет"
Наименование объекта
Размер доли участия передаваемой на приватизацию, %
Вид приватизации
Срок реализации, год
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сырдария-Нұрдаулет"
51
Тендер
Ноябрь
2021 года