Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 271 "2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қыркүйекте № 255 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24542 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 271 "2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7873 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Сырдария аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі М. Ергешбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Сырдарьинского района от 8 декабря 2020 года № 271 "Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23 сентября 2021 года № 255. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24542
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 8 декабря 2020 года № 271 "Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7873).
2. Коммунальному государственному учреждению "Сырдарьинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района М. Ергешбаев