Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 64/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 10/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24107 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7952 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 070 382,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 565 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 928 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 111 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 334 808,7 мың теңге;
2) шығындар – 22 793 104,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 288 384 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 424 424 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 136 040 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 011 105,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 011 105,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 557 286,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 144 903,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 64/3
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 августа 2021 года № 10/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24107. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 64/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7952) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 070 382,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 565 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 147 928 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 334 808,7 тысяч тенге;
2) затраты – 22 793 104,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 288 384 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 424 424 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 136 040 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1 011 105,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 1 011 105,8 тысяч тенге;
поступление займов – 557 286,4 тысяч тенге;
погашение займов – 144 903,1 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 598 722,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 13 тамыздағы
№ 10/6 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 64/3 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 598 722,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 13 августа 2021 года № 10/6
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 22 декабря 2020 года № 64/3
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование